Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
08 Kasım 2023
%100
Kapasite: 155

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 43 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 543 29 66
  • 0 (546) 864 13 05
Özel Turkuaz Öğrenci Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Yurdumuz İstanbul’un öğrenci semti olarak kabul edilen, sosyal yaşamın önemli bir merkezi ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktası olan Çapa Fatih’te merkezi ve güvenli konumdadır.
Neden Turkuaz Öğrenci Yurdu ?
Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabiki Turkuaz Öğrenci Yurdu. Turkuaz Öğrenci Yurdu , eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesinde yer alan Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yürüyerek 43 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları toplam 155 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 543 29 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bakırköy Osmaniye mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

155 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Turkuaz Kız Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesidir.

Turkuaz Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yürüme 43 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Turkuaz Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (212) 543 29 66 telefon numarasını kullanabilirsiniz.