İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Mart 2023
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 16 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) ) 5 91 1
  • 0 (535) 10 2 30
2012 yılı yurt ve deprem yönetmeliğine uygun olarak 4 yıldızlı otel konforunda inşa ve dizayn edilmiş yurdumuzda hem güveni, hem rahatlığı, hem de konforu istanbulda kız öğrenci yurtları arasında istanyurt istanbul kız öğrenci yurdunda bulacaksınız.


Konum olarak tam merkezi yerde olup; İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün bir alt sokağında, Avcılar merkeze 5 dakika yürüme , Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs durağına 5 Dakika yürüme , Devlet Hastanesi karşısında ve ana caddeye 20 metre mesafedeyiz. Aynı zamanda Tüm üniversitelere tek vasıta (metrobüs ,otobüs, minübüs) ile kolayca ulaşma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Avcılar İDO (Deniz Otobüsü) ile Bostancı, Yenikapı ve aktarmalı Bandırma'ya gidiş-geliş kolaylığını yaşayacaksınız. Merkezi konumda olmamız nedeniyle metrobüs ve diğer toplu ulaşım araçlarının rahatlığı ile İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun yurdumuza geliş ve gidişleriniz son derece kolay olacaktır.


ATATÜRK ilke ve İnkılapları ile yürüdüğümüz bu yolda siz sevgili öğrencilerimize 12 ay boyunca hizmet vermekteyiz. Yurdumuzun hiçbir vakıf, dernek ve cemaat ile ilişkisi yoktur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Avcılar Gümüşpala Mahallesinde yer alan İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüyerek 16 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Avcılar Gümüşpala Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) ) 5 91 1 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar Gümüşpala mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşadir.

İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüme 16 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) ) 5 91 1 telefon numarasını kullanabilirsiniz.