Hayat Kız Öğrenci Yurdu

5
22 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
15 Eylül 2023
%100
Kapasite: 160

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
8 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 6 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Hayat Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (537) 970 19 64
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Hayat Kız Öğrenci Yurdu güven ve huzuru sağlayan yapısı, teknolojik olanakları ve sosyal yaşamı destekleyen alanlarıyla öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamada ve yaşam kalitesini artırmasında önemli bir hizmet sağlamaktadır. Toplu ulaşım araçlarına, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakın konumuyla yaşam konforunu artıran Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin kendini evinde gibi hissetmesini sağlamayı; yükseköğretim sürecini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Hayat Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesinde yer alan Hayat Kız Öğrenci Yurdu 1, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüyerek 6 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Hayat Kız Öğrenci Yurdu toplam 160 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (537) 970 19 64 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hayat Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar Üniversite mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

160 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Hayat Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşadir.

Hayat Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüme 6 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Hayat Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (537) 970 19 64 telefon numarasını kullanabilirsiniz.