Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu

4.4
20 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
07 Kasım 2023
%100
Kapasite: 227

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 17 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (546) 676 98 78
  • 0 (546) 676 23 24
CEBEN İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. Şirketi olarak 2008 yılından bu yana İnşaat ve Turizm sektöründe hizmet vermekteyiz. Bir aile şirketi olan CEBEN İnşaat, İç Mimar Ercan Çebi ve İnşaat Mühendisi Emrah Çebi tarafından yönetilmektedir.Şirket olarak 2013 yılında alışılagelmişin dışında bir yurt hizmeti sunmak amacıyla sektöre hızlı ve başarılı bir giriş yaptık.Öğrencilik yıllarında şehir dışında yaşamanın zorluklarını tecrübe etmiş bireyler olarak, öğrencilerimizin ailelerinden ve evlerinden uzakta geçirdikleri hayatı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.Öğrencilerimizin geriye dönüp baktıklarında aile sıcaklığında bir yurt yaşantısı geçirmiş olmaları ve bizleri o yılların bir parçası olarak görmeleri öncelikli temennimizdir.Aramıza katılan herkesi Enis çebi ailesinin vazgeçilmez bir bireyi Olarak görüyor, her geçen yıl büyüyen ailemizle gurur duyuyoruz.Enis Çebi Ailesi

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa Mahallesinde yer alan Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüyerek 17 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu toplam 227 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (546) 676 98 78 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

227 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Gelişim Üniversitesidir.

Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüme 17 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Enis Çebişah Erkek Çebigül Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (546) 676 98 78 telefon numarasını kullanabilirsiniz.