Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu

4.6
13 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
07 Kasım 2023
%100
Kapasite: 195

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
Senelik
7 Katlı
Site İçinde Değil
  • 15 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (530) 833 50 30
  • 0 (212) 428 75 78
Lise bitti, bu üniversite dedikleri başka bir yer. Artık büyüdüğünü herkes kabul edecek. Annen ve baban bile… Buna baktığına göre, onlardan ayrı bir yerde kalmana da çoktan razı olmuşlar.
Eeeee tabii ki öyle her istediğin yerde kalamazsın. Ailen sana güveniyor ama etrafa güvenmiyor. Tek başına kalabilirsin ama güvende olduğun, evinin rahatından eksik kalmayacağın bir yer olmalı. İhtiyacın olduğunda etrafında sana destek olanlar olmalı, yattığın yer mis, etrafındaki arkadaşlar aynı senin gibi tertemiz olmalı. Sana özel alanlar olmalı ki özgürlüğün de tadını çıkarabil. Hem senin, hem ailenin kafasının rahat olması önemli…. işte orası burası. Hem senin, hem seni çok çok merak edenlerin istediği her şey burada. Arya Kız Öğrenci Yurdunu görmeden, yeni evinin neresi olacağına karar verme. Arya Kız Öğrenci Yurdu memnuniyet odaklı ve hizmet anlayışıyla gençlerimizin barınma ihtiyacını nitelikli yaşam şartlarına dönüştürerek konforlu bir barınma hizmeti vermektedir. “Şehrin Elit Yakasındaki Eviniz” sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlere en iyi imkânları sağlamak için çalışmaktayız.

Vizyon - Misyon

Yurt yönetimi olarak, TEMEL PRENSİBİMİZ ebeveynlerimizin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir.
Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır. Türkiye'nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi burada yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük idealimizdir. Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının ZEMİNİNİ, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca BİRLİKTE YAŞAMA SANATININ öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.
Parmak İzli Giriş Sistemi, 7/24 Özel Güvenlik, Güvenlik Kamera Sistemi, Odalarda Elektronik Kartlı, Sınırsız Fiber İnternet, Dahili Telefon Sistemi, Uydu Bağlantılı TV, Güvenlik, Kamera Sistemi, Merkezi Isıtma ve Soğutma, 7/24 Sıcak Su & Duş, İklimlendirme, Tesisimizin tamamı jeneratör ile elektrik kesilmesine karşı güvence altındadır.
İstanbul Üniversitesi Avcılar
4 Dk Mesafede

ÜNİVERSİTEYE SERVİS HİZMETİ VAR
İstanbul Gelişim Üniversitesi
5 Dk Mesafede

ÜNİVERSİTEYE SERVİS HİZMETİ VAR
İstanbul Esenyurt Üniversitesi
10 Dk Mesafede
İstanbul Aydın Üniversitesi
Metrobüs ile 15 Dk Mesafede

METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR
Beykent Üniversitesi Beylikdüzü
Metrobüs ile 15 Dk Mesafede

METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR
Arel Üniversitesi
Metrobüs ile 15 Dk Mesafede

METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR
İstanbul Kültür Üniversitesi
Metrobüs ile 20 Dk Mesafede
METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR
İstanbul İstinye Üniversitesi
25 Dk Mesafede
METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR
Yeni Yüzyıl Üniversitesi
Metrobüs ile 25 Dk Mesafede
METROBÜSE SERVİS HİZMETİ VAR

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa Mahallesinde yer alan Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüyerek 15 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu toplam 195 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (530) 833 50 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

195 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurduna en yakın üniversite İstanbul Gelişim Üniversitesidir.

Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurdu İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüme 15 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Avcılar Arya Yükseköğrenim Kız Yurduna ulaşmak için 0 (530) 833 50 30 telefon numarasını kullanabilirsiniz.