Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 650

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
8 Senelik
22 Katlı
Site İçinde Değil
  • 16 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu
  • Hatice Öztürk
  • 0 (212) 830 20 43
  • 0 (533) 926 70 22
Canan Dağdeviren kız öğrenci yurdu olarak öğrencilerimize otel ve ev konforunda hizmet veriyor ve onların tüm haklarını; ırk, dil, din, renk, siyasi görüş ve aile statüsü gözetmeden, adil ve eşit sahipleniyor ve sıcak bir aile ortamı oluşmasını sağlıyoruz. Toplamda 16.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan 22 katlı yurdumuzda 174 oda bulunmaktadır. Yurt içerisinde öğrencilerimiz için sauna, fitness, sinema , Türk hamamı, revir, mescit, kütüphane, restaurant, bavul odası ve çamaşır yıkama- kurutma odaları alanlarımız mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesinde yer alan Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu 1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüyerek 16 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu toplam 650 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 22 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Hatice Öztürk olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (212) 830 20 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avcılar Üniversite mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

650 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

22 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşadir.

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşane yürüme 16 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 830 20 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.