Aygün Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Ekim 2022
%100
Kapasite: 184

Kalan Yatak Sayısı

0
4 kişilik odalar

Erkek
İkiz Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Aygün Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (342) 360 93 33
  • 0 (342) 343 83 63
Sevgili Gençler,

Kiymetli Veliler,

Gaziantep’te temiz, güvenli, konforlu ve huzurlu bir barınma mekanını, sportif ve sosyal yaşam alanıyla aynı anda sağlayan yurt inşasına 2008 yılında başladık.

2012 yılından beri hizmet verdiğimiz sevgili öğrencilerimizin, olumlu geri bildirimleri, bizi her yıl kendimizi aşmaya sevk etti.

Konaklamaktan İbaret Sayılan Yurt Anlayışını Yeniden Tanımladık

Bilim Eğitim Araştırmaları Merkezi ( BEKAM ; http://bekam.org.tr/ ),

İstikrar Spor Akademisi ( http://www.istikrarsporkulubu.org/ ),

Ortadoğu Medya İletişim Merkezi ( http://www.ortadogumedyailetisim.com/ ),

Anadolu Öğrenci Birliği ( AÖB https://www.anadoluogrenci.org/ ) ile

Yaptığımız ortak çalışma ve işbirliğimizden aldığımız güçle öğrencilerimize: “Geliştirilecek hangi yetenekleriniz var? Çevrenize ve topluma hangi faydalı faaliyette bulunmak istiyorsunuz? Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM)’ın çeşitli alanlardaki araştırma, eğitim, seminer ve konferans imkânlarıyla bilginizi, dilinizi, ufkunuzu geliştirebilirsiniz. İstikrar Spor Akademisi ile zinde ve sağlıklı bir yaşamın yanı sıra çeşitli branşlarda lisanslı spor yapabilirsiniz. Katre Sanat Akademisi imkânlarıyla ebru yapabilir, ney üfleyebilir, bağlama çalabilirsiniz. Ortadoğu Medya İletişim Merkezinde, Radyo-TV konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. İsterseniz Anadolu Öğrenci Birliği ile yeni arkadaşlar ve yeni bir çevre edinebilir, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına katılarak toplum yararına faaliyetlerde bulunabilirsiniz.” diyoruz.

Bununla birlikte Bülbülzade Öğrenci Yurdlarımız; geniş ve ferah odaları, modern yemekhaneleri, konferans ve sinema salonları, ders çalışma salonları, kablosuz interneti, Kafesi ve Kütüphanesinin yanı sıra, öğrencilerine sunduğu yüzme havuzu, fitness salonu ile basketbol, voleybol, hentbol oynamaya ve uzakdoğu sporları yapmaya elverişli spor salonları imkânı ile yeni yurt tanımında çıtayı yükseltiyor.

Ayrıca;

Güvenli ve Huzurlu Yurt
Güven içinde ve huzurlu olmanız bizim için önemlidir. Biliyoruz ki Başarı güvenli ve huzurlu bir ortamda gerçekleşir. Burada herkes kendi hakkını sahiplenir, diğerinin hakkına saygılıdır. Ortak yaşam kurallarımızı birlikte belirliyoruz.

24 saat kamera kaydı
Giriş ve çıkışlarda parmak izi turnike
Günün her saatinde sorumlu personel
Temiz Yurt
Hijyen eğitimi almış, hijyeni ve temizliği benimsemiş temizlik personellerimiz, ortak kullanım alanlarını günlük olarak özenle temizler.

Lavabo, wc, duşlar
Ders çalışma ve etüt odaları
Mescitler
Yemekhaneler
Çamaşır yıkama ve kurutma odaları …
Konforlu Yurt
Yurtlarımız, sosyal yaşam alanı anlayışıyla inşa edildiği için konforunuz için her detay düşünüldü. Odalarınız, yemekhane, ders çalışma odalarınız, ibadethane bölümleri, dinlenme alanları, konferans, sinema salonları, kütüphane ile diğer yardımcı alanlar günlük hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edildi.

Yurtlarımız, sosyal yaşam alanı anlayışıyla günlük hayatınızı kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir.

Sağlıklı Yaşam
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

Sağlıklı yaşam her kesin hakkıdır. Düzenli spor yapmak ise sağlıklı yaşamın ilk ve en önemli adımıdır.

Yurdumuz öğrencileri; havuz, fitness ve spor salonlarından faydalanıp, takım ve bireysel dallarda lisanslı sporcu olabiliyorlar.

Düzenli spor yapmak iradesi Sizden havuz, fitness ve spor salonları bizden.

Güvenli ve huzurlu bir mekanda; temiz, hijyenik ve konforlu bir ortamda; sosyal ve sportif alanlar ile Bilim Kültür ve Sanat faaliyetlerinin bulunduğu bir yurtta kalarak akranlarınızdan her zaman bir adım önde olacaksınız.
Yetkin ve cana yakın personelimiz; kendisi, ailesi ve ülkesi için ilim tahsil eden öğrencilerimiz ve iyiliğin yaygınlaşmasını amaçlayan yöneticilerimizle büyük bir aileyiz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Aygün Erkek Öğrenci Yurdu

Gaziantep Şahinbey Güneykent Mahallesinde yer alan Aygün Erkek Öğrenci Yurdu 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Gaziantep Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Aygün Erkek Öğrenci Yurdu toplam 184 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Gaziantep Şahinbey Güneykent Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (342) 360 93 33 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aygün Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep Şahinbey Güneykent mahallesinde bulunmaktadır.

4 kişilik odalar bulunmaktadır.

184 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Aygün Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Gaziantep Üniversitesidir.

Aygün Erkek Öğrenci Yurdu Gaziantep Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Aygün Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (342) 360 93 33 telefon numarasını kullanabilirsiniz.