Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
23 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 130

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
18 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 4 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 511 84 32
  • 0 (533) 016 70 50
Dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 salgını sebebiyle Sağlık Bakanlığının yurtlarla ilgili alınması gereken tedbirlerine göre ; yurtlarımızı yeniden düzenledik. Yurdumuzun hiçbir dini cemaat ve vakıfla ilgisi yoktur. Gazi Yurtları Vezneciler Şubemiz 2018 öğrenim yılında açılmıştır. Deprem ve Yangın Güvenlik Yönetmeliği ve Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliğine göre hizmet veren yurdumuz güvenlik,temizlik ve iletişim konularına özellikle hassasiyet göstermektedir. Konumu itibariyle İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok üniversiteye kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.(metro,metrobüs,tramvay gibi) Özellikle İstanbul Üniversite Beyazıt Kampüsü’nün hemen yanı başındadır. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin temeli onların güvende olması,öğrencilik hayatlarında rahat etmeleridir. Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı yurdumuz, geleceğimizin teminatı siz gençlerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Kalenderhane Mahallesinde yer alan Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu 1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Üniversitesine yürüyerek 4 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu toplam 130 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 18 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Kalenderhane Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 511 84 32 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Kalenderhane mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

130 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 18 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Üniversitesidir.

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Üniversitesine yürüme 4 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 511 84 32 telefon numarasını kullanabilirsiniz.