Çırağan Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
27 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 140

Kalan Yatak Sayısı

0
3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Çırağan Kız Öğrenci Yurdu
  • Mustafa AÇKIN
  • 0 (212) 236 86 02
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İstanbul Fatih'te bulunan Çırağan Kız Öğrenci Yurdu MEB'e bağlı özel bir kurumdur.


Yurdumuz; hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı olmayan aile işletmesidir. Düşük kontenjanımız ile öğrencilerimizle daha çok ilgilenerek onlara daha rahat bir öğrencilik dönemi ve konaklama imkanı sunmak öncelikli amacımızdır.


​​​​​​​Yurdumuz konumu itibariyle Fatih - Fındıkzade Vatan caddesindedir, bir çok fakülteye yürüme mesafesinde, diğer fakülte kampüs alanlarına, tramvay, metro, otobüs-minibüs duraklarına yürüme mesafesinde, metrobüs duraklarına, alışveriş merkezlerine yakın bulunan konumumuz ile öğrencilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.


Çırağan Kız öğrenci Yurdu 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle kontrol edilmektedir. Ayrıca yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz görevlisi bulunmaktadır.


M.E.B. Özel İstanbul Çırağan Yüksek Öğrenim Kız Yurdu öğrencilerimize kendi yuvaları kadar sıcak, sevgi dolu, temiz, güvenli ve Atatürk İlkeleri doğrultusunda çağdaş bir ortam sunmak amacı için çalışan bir şahıs kuruluşudur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Çırağan Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde yer alan Çırağan Kız Öğrenci Yurdu 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Çırağan Kız Öğrenci Yurdu toplam 140 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Mustafa AÇKIN olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (212) 236 86 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çırağan Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Molla gürani mahallesinde bulunmaktadır.

3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

140 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Çırağan Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Çırağan Kız Öğrenci Yurdu Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Çırağan Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 236 86 02 telefon numarasını kullanabilirsiniz.