Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
06 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 500

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 8 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 22 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (222) 239 14 15
  • 0 (506) 351 30 19
Özel Tepebaşı Erkek Öğrenci Yurdu, "Bir milletin ihyası; kötülerin imhasıyla değil, genç neslin eğitim ve terbiyesi ile mümkündür" sözü kabilince, gençlerin eğitimine katkı amacıyla kurulmuş bir üniversite yurdudur.

Yurdumuz; inşaatına 1998 yılında başlanılarak 2002 yılında faaliyete geçirilmiş olup, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Üniversite yurdu olarak üniversite talebelerimize hizmet vermektedir.

Yurdumuz; konferans salonu, berberhane, yatakhane, dershane, çok amaçlı salon, yemekhane, kütüphane ve diğer kısımları ile 10 katlı olup, 304 öğrenci kapasitelidir.

Ayrıca yurdumuzda talebelerimizin eğitim ve kültür seviyesini yükseltecek etütler, konferans ve paneller, yarışma programları vb. birçok aktiviteler yapılmaktadır.

Yurt müdürü, yönetim memurları ve tüm personel titiz, özverili ve deneyimli olup, öğrencilerin eğitimi, başarısı, barınması, emniyet ve sağlıkları için hizmet vermektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu

Eskişehir Odunpazarı Büyükdere Mahallesinde yer alan Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu 1 ve 8 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yürüyerek 22 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu toplam 500 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Eskişehir Odunpazarı Büyükdere Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (222) 239 14 15 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir Odunpazarı Büyükdere mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 8 kişilik odalar bulunmaktadır.

500 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Eskişehir Osmangazi Üniversitesidir.

Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurdu Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yürüme 22 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Osmangazi Salih Demir Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (222) 239 14 15 telefon numarasını kullanabilirsiniz.