İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000416
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 4

Kalan Yatak Sayısı

0
4 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
2 Katlı
Site İçerisinde
  • 3 sa.
  • 26 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (446) 212 60 50
  • 0 (5xx) xxx xx xx
“ Yurda kayıt olan öğrenciler KYK beslenme barınma yardımı almaktadır”


İnsan ve Medeniyet Hareketi çatısı altındaki en eski kurum olan İnsan Vakfı, Bahariye Mevlevihane’sinde faaliyetlerini sürdürmektedir.


İnsan Vakfı, 1999 yılında yaşanan Marmara Depremi’nin yaralarını sarmak için Adapazarı’nda bir aş evi kurarak 10 ay boyunca– 8000 kişilik kesintisiz yemek üretim ve dağıtım hizmetini sürdürdü. Deprem sonrası Adapazarı depremzedelerinin her daim yanında olan vakfımız, depremde mağdur olan insanımız için birçok yardım kampanyası düzenledi.


2011 yılında Van Depremi’nden sonra Van Erciş’te açılan aş evinde 60 gün – 2 öğün- 500 kişilik yemek dağıtarak ihtiyaç sahibi kimselerin gönlünde unutulmaz izler bıraktı.


Suriye’de başlayan iç savaşın ardından “Kardeşlik Bedel İster” şiarıyla hareket eden İnsan Vakfı, savaş mağduru Suriyeli kardeşlerimiz için defalarca yardım kampanyası düzenleyerek topladığı yardımları bizzat Suriye’nin içlerine kendi elleriyle ulaştırdı. Sosyal sorumluluk projelerinin yanında eğitim alanında hizmet vermeyi asli görevi olarak gören İnsan Vakfı, bu yıl 200’ü misafir yabancı öğrenci olmak üzere toplam 1.200 üniversite öğrencisine aylık eğitim bursu verdi. İnsan Vakfı'nın Türkiye Genelinde toplamda 18 ilde 40 öğrenci yurdu bulunmaktır.


İnsan Vakfı, üniversite gençliğine her anlamda destek olmak için açtığı öğrenci evlerinde şehir dışından gelen gençlerimize kendi medeniyet değerlerimize uygun barınma imkânı sağlıyor. Eğitim alanında ihtisaslaşmayı ilke edinen vakfımız İnsan Vakfı Eğitim Merkezi (İVEM) sayesinde birçok eğitim projesi hazırladı. Şu an devam etmekte olan İVEM eğitim kürsülerinde yüzlerce öğrenci eğitim alıyor. Eğitim Kürsülerinde İslami ilimlerden sosyal bilimlere, dil bilimlerinden eğitim bilimlerine kadar nitelikli insan yetiştirmek için eğitim faaliyetleri düzenleniyor.


İnsan Vakfı, ihtiyaç sahibi kimselerin derdine derman olmak için çıkmış olduğu 25 yıllık kutlu yürüyüşünü sürdürüyor.


Yurdumuzda


· Kişisel Dolap

· 7/24 Wifi

· 7/24 Sıcak Su

· TV - Uydu

· Kahvaltı, Akşam Yemeği

· Dinlenme Odası

· Mescit

· Çamaşırhane

· Valiz Odası

· Kütüphane

· Etüt Salonu
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Erzincan Merkez Başbağlar Mahallesinde yer alan İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine yürüyerek 3 sa., toplu taşıma ile 26 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu toplam 4 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Erzincan Merkez Başbağlar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (446) 212 60 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan Merkez Başbağlar mahallesinde bulunmaktadır.

4 kişilik odalar bulunmaktadır.

4 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesidir.

İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine yürüme 3 sa. ve toplu taşıma ile 26 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İnsan Vakfı Erzincan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (446) 212 60 50 telefon numarasını kullanabilirsiniz.