Elit Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000415
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 9

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 3 sa.
  • 25 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Elit Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (446) 212 46 46
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Erzincan Özel Elit Kız Öğrenci Yurdu, birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referanslarıyla da markalaşmış, seçkin ailelerin tercihi olmaktan gurur duyan özel ve ayrıcalıklı bir müessesedir. Erzincan'ın en kaliteli ve güzel yurdu olan Elit Öğrenci Yurdu kurulduğu andan itibaren Güven, Huzur ve Disiplin esasları içinde öğrencilerinin başarısına katkıda bulunmaktadır.


Amacımız

Değerli anne-babalar ve öğrenciler, Erzincan'daki üniversite ve yüksek okullarda öğrenim gören kız öğrencilerimiz için "kalacak yer" günden güne büyüyen bir sorun. Erzincan Özel Elit Kız Öğrenci Yurdu, bu soruna profesyonel ve güvenilir bir çözüm arayışının sonucudur. Her noktası kız öğrencilere yönelik olarak düzenlendi. Özel Elit Kız Öğrenci Yurdu'nu ziyaret ettiğinizde, "farkı" görecek, kız çocuklarınızın rahatı ve güvenliği için hayata geçirdiğimiz sorumlu, profesyonel işletmecilik anlayışını yakından görme imkanı bulacaksınız.


İmkanlarımız

- Odalarda Banyo + wc

- Odalarda Buzdolabı

- Yurdumuz bünyesinde hazırlanan nefis yemek çeşitleri

- Kameralı Güvenlik Sistemi

- Yurda giriş ve çıkışlarda parmak izi okuyucu sistem ile kontrol

- Ücretsiz çamaşır hizmeti

- 150 m2 geniş ferah etüd salonu

- Açık büfe sabah kahvaltısı

- Wireless İnternet Hizmeti
Koleksiyona Git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Elit Kız Öğrenci Yurdu

Erzincan Merkez Atatürk Mahallesinde yer alan Elit Kız Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine yürüyerek 3 sa., toplu taşıma ile 25 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Elit Kız Öğrenci Yurdu toplam 9 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Erzincan Merkez Atatürk Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (446) 212 46 46 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elit Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan Merkez Atatürk mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

9 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Elit Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesidir.

Elit Kız Öğrenci Yurdu Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine yürüme 3 sa. ve toplu taşıma ile 25 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Elit Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (446) 212 46 46 telefon numarasını kullanabilirsiniz.