Elit Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 65

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
14 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 47 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Elit Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 441 38 00
  • 0 (542) 171 90 90
Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışıyla, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmet sunmak amacındadır.

Güleryüzlü, saygılı aile ortamında, yabancı gibi değil, dost sıcaklığında, güvende ve evinizde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde, benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yurdumuz hiçbir şekilde dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Atatürk ilke ve inkılapları içinde, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, çağdaş, modern, konforlu bir yurttur.

Yurdumuzun müdiresi uzun yıllar boyunca yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarında görev yapmış deneyimli bir eğitimcidir ve ISO 9001 Kalite Standartları sertifikasına sahiptir. Diğer görevlilerimiz de kendi alanlarında yetişmiş, deneyim kazanmış, nitelikli elemanlardır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Elit Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Bahçelievler Bahçelievler Mahallesinde yer alan Elit Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Kültür Üniversitesine yürüyerek 47 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Elit Kız Öğrenci Yurdu toplam 65 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 14 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Bahçelievler Bahçelievler Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 441 38 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elit Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bahçelievler Bahçelievler mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

65 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 14 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Elit Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Kültür Üniversitesidir.

Elit Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kültür Üniversitesine yürüme 47 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Elit Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 441 38 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz.