Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
23 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 160

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
16 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 22 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 216 35 43
  • 0 (532) 064 88 44
Yurdumuzun hiçbir dini cemaat ve vakıfla ilgisi yoktur.

Yurdumuz; İstanbul’un merkezi Mecidiyeköy’ün Ortaklar caddesinde ve İstanbul’un her bölgesine ulaşımın olduğu özel bir konumdadır. Metro ve Metrobüsün ana durağına 500 metre mesafededir.

Bulunduğu konum itibariyle Üniversitelere yürüme veya tek vasıta ile ulaşma imkânına sahiptir.

G.S.B.. onaylı yerleşim düzenine uyumlu, her katına asansörle çıkılan 4 kattan oluşmakta, 2, 3 ve 4 kişilik odalarda isteğe göre farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Yurdumuz deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği, en son teknolojinin kullanıldığı altyapısı ile öğrencilerin başarılarına destek olmak için her alanda güvenli, dinamik, modern ve yaşanabilir sosyal alanlar sağlamaktadır.

Yurdumuz;

Gençlik ve Spor Bakanlığı onaylı, yerleşim düzenine uyumlu, denetimi yapılmış, ruhsatlandırılmış, depreme dayanıklılık belgesi bulunan, Özel Yurtlar Yönetmeliğine uygun olarak, öğrenci memnuniyeti odaklı, kurumsal anlamda yeterliliğe sahip idari personelimizce yönetilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Şişli Fulya Mahallesinde yer alan Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüyerek 22 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu toplam 160 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 16 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Şişli Fulya Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 216 35 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Fulya mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

160 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 16 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Demiroğlu Bilim Üniversitesidir.

Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüme 22 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Elif Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 216 35 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.