Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu

  • #000000393
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 10 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (286) 214 42 14
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Gençlik ve Spor Bakanlığı Denetiminde :


• 7/24 Güvenlik Sistemi

• 7/24 Sıcak Su

• Merkezi ısıtma

• Odalarda WC-Duş

• Çamaşırhane ve Ütü

• Ücretsiz İnternet (WI-FI)

• Dinlenme – TV Salonu

• Etüt – Çalışma Sezonu

• Fitness Center

• Açık Büfe Kahvaltı

• Her Odada Uydu Yayını

• Her odada mini buzdolabı

• Her odada lcd tv uydu yayını

• Her odada klima


Hakkımızda

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi – Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.

Ulaşım

Yurt binamız Eğitim Fakültesi, Anafartalar Kampüsü’nün hemen karşısında, İlahiyat Fakültesi ve Terzioğlu Kampüsü yerleşkesine toplu taşımayla 15 dakika mesafedeki ana durakların yanındadır. Çanakkale kordonuna yürüyerek 2 dakika mesafede olan yurdumuz, Çanakkale merkezdeki tüm sosyal ve kültürel olanaklara yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Şehrin merkezinde, kordona, Ptt’ye, Devlet Hastanesine, Eczaneye, Çarşı’ya, Bankalara yürüyüş mesafesinde bulunur.

İmkânlarımız

» Dinlenme ve TV Seyretme

Yurt binamızın her katında olmak üzere toplam 5 adet kat mutfağı bulunur. Her odada TV bulunmasının yanı sıra, öğrencilerimiz, zemin kattaki salonumuzda dinlenebilir veya TV seyredilebilirler. Ortak salonumuzda öğrencilerimizin Çay, kahve yapabilecekleri mutfak tezgahı, meyve, çay-kahve makinesi bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlama olanağına sahiptir.

» Etkinlikler

Yurt Müdürlüğü denetiminde öğrencilerimiz spor, müzik, dans, kültür ve sanat faaliyetlerini sürdürebilecektir. Yıl içerisinde akademik takvime uygun şekilde planlanan etkinliklerimizle öğrencilerimiz sosyal bir yaşam ortamının tadını hep birlikte çıkarmaktadırlar.

» Misafirler

Yurtlarımızda kalmakta olan öğrencilerimiz birinci derece akrabalarını, yer durumuzun müsait olması durumunda ücreti mukabilinde kurum tarafından ayrılmış odalarımızda konaklatabilirler.

» Oda Mefruşatı

Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı, pike, battaniye gibi temel malzeme verilmekte olup, bu malzemenin temizlikleri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır.

» 24 Saat Güvenlik

Güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan danışma personellerimiz tarafından ve güvenlik kameraları sistemiyle yapılmaktadır. Binanın tüm hassas noktalarında güvenlik kamerası tesis edilmiştir.

» Etüt Salonları

Yurt binamızda 40 kişi kapasiteli etüt salonu bulunmaktadır.Etüt salonları akademik amaçlı olup, 24 saat öğrencilerimizin hizmetine açıktır. Ek olarak Anafartalar kampüs içerisinde bulunan Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi kütüphanesi de 24 saat hizmet vermekte olup dileyen öğrencilerimiz çalışmalarını kütüphanede de devam ettirebilir.

» İnternet

Yurt binamızın tüm alanlarında güvenli ve hızlı kablosuz internete erişim sağlanmıştır. Öğrencilerimiz Akademik amaçla internet olanaklarından ücretsiz yararlanabilmektedir.

» Valiz ve Emanet Odaları

Öğrencilerimizin beraberlerinde getirecekleri fazla eşyalarını muhafaza edebilecekleri, Güvenli Valiz Emanet Odaları binamızda bulunmaktadır.

» Isınma ve Sıcak Su

Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir. Kazan dairemiz dışında binamızın katlarında gaz tesisatı bulunmamaktadır.

» Yangından Korunma

Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan yurtlarımızın tüm ortak alanlarında ve odalarında ısı ve duman detektörleri bulunmaktadır. Ayrıca binalarımızda Yangın Söndürücüler ve Yangın Dolapları ile birlikte elektrik kesintilerinde 4 saat devrede kalabilen Acil aydınlatma ve kaçış yönlendirme armatürleriyle donatılmıştır. Yurt binasında 2 adet yangın kaçış merdiveni mevcuttur. Her eğitim dönemi başında yangından korunma ve önlemleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.


Kayıt İçin Gerekli Belgeler

a) Öğrencinin Yurt ilke ve kurallarına aynen uyacağına dair, örneği Yurtlar Müdürlüğü'nden alınacak taahhütname.

b) Öğrenci Kimlik Belgesi fotokopisi.

c) 1 adet Nüfus Cüzdanı Örneği.

d) 1 adet İkametgâh Belgesi.

e) e devlet üzerinden alınabilir Sabıka Kaydı

f) 4 adet vesikalık fotoğraf.

g) Devlet hastanesi veya sağlık ocaklarından alacakları sağlık durumunun yurtta kalmasına elverişli olduğunu belirten ve tek hekim tarafından düzenlenen sağlık raporu,

h) Yabancı uyruklu öğrenciler emniyet makamlarından alacakları Türkiye'de oturma izni verildiğine dair izin belgesi ile pasaportunun tasdikli fotokopisi ve İnterpol'den alacağı sabıka kaydının olmadığına dair belgenin onaylı fotokopisini getireceklerdir.
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu

Çanakkale Merkez Cevat Paşa Mahallesinde yer alan Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Çanakkale Merkez Cevat Paşa Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (286) 214 42 14 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Merkez Cevat Paşa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Kampüs Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesidir.

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kampüs Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (286) 214 42 14 telefon numarasını kullanabilirsiniz.