Boğaz Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000391
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 10

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 51 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Boğaz Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (286) 218 38 87
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Çanakkale ili merkezinde faaliyet gösteren bir aile işletmesi olup, Atatürk ilke ve inkilaplarına ve T.C.Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta, bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmekteyiz.


Odalarımız

Rahat ve Huzurlu Konaklama, Ders Çalışma ortamı düşünülerek tasarlanan yurdumuzda, odalarımız geniş, ferah ve son derece konforludur. Ayrıca ortak yaşam alanları olarak etüd salonu, yemekhane, kütüphane, televizyon ve dinlenme odası, oyun salonu gibi birçok alan yer almaktadır. Odalarımızda aşağıdaki özellikler bulunmaktadır.


-Ortopedik Yatak

-Bazalı Karyola

-Elbise Dolabı

-Kişisel Komidin

-Kitaplık

-Çalışma Masası

-Sandalye

-Parke Zemin

-Balkon


Hizmetlerimiz


Açık Büfe Kahvaltı

Günün en önemli öğünü kahvaltı; Haftanın her günü bol çeşitli açık büfe öğrencilerimizin tercihine sunulmaktadır. Kahvaltı saatlerimiz hafta içi 07:00-10:30 ve hafta sonu 08:00-11:30 saatleri arasındadır.


Akşam Yemeği

Mesleğinde uzman aşçı ve aşçı yardımcılarımızdan oluşan profesyonel mutfak kadromuz hijyen ve sağlıklı beslenme prensiplerini esas alarak 4 çeşit olarak öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.


Çamaşırhane Hizmeti

Çamaşırlarını rahatça yıkayabilecekleri, çamaşır makineleri bulunmaktadır. Çamaşırhane kullanımımız ücretsiz ve katlarda yer alan ütü ve ütü masalarımızı ücretsiz olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Temizlik Hizmeti

Kat, banyo, wc temizlikleri yurdumuzun genelinde kat temizlik personeli tarafından günlük olarak yapılmaktadır.


Limitsiz İnternet - WİFİ

Günümüzde olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelen internet hizmetini de sizlere sunuyoruz.


Kesintisiz Sıcak Su

Öğrencilerimizin her saatte ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 24 saat sıcak su hizmetimiz bulunmaktadır.


7/24 Sorumlu Personel

Günün her saati, ihtiyaç halinde yardımcı olabilecek, yurdun güvenliğinden sorumlu yöneticilerimiz bulunmaktadır.


Etüt salonu

Yurdumuzda öğrencilerimizin bireysel ya da grup çalışmalarını yapabilecekleri toplu alanlardan uzak, ses yalıtımlı etüt salonumuz bulunmaktadır.


Asansör

Toplu yaşam alanlarında büyük ihtiyaç haline gelen asansörümüz, günlük hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizdedir.


Öğrenci Mutfağı

Öğrencilerimizin kahvaltı ve akşam yemeği dışındaki ihtiyaçları için(çay, kahve, yemek vb.) öğrencilerimizin yemek servisi saatleri dışındaki saatlerde rahatlıkla kullanabilecekleri, tamamen kullanımına ait mutfağımız bulunmaktadır.


Voleybol Sahası

Geniş bir alana sahip arka bahçemizi sizler için etkinlik alanı olarak tasarladık. Voleybol ve badminton oynama imkanı bulunan bu bölgede çeşitli spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilir, takım ruhunu hissederek sağlığınıza da yatırım yapabilirsiniz.


Peyzaj bahçe

Zihinsel gerek fiziksel yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir ortam hazırlamak istedik. Etrafı zengin çiçeklerle çevrili, tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda çaylarınızı oturma alanlarımızda yudumlarken, aile ortamının tadını çıkartın.


Merkezi Isınma

Yurdumuz merkezi ısınma sistemine sahip olup, 7/24 ortalama 22 – 24 derece arasında otomatik ilklimlendirme sistemi yer almaktadır. Her odada, oda metrekaresine göre hesaplanarak yerleştirilen kalorifer petekleri yer almaktadır.


Yangın Alarm Sistemleri

Yangın mevzuatına ve MEB yönetmeliğine uygun yangın merdiveni, acil çıkış kolidorları bulunmaktadır. Yurdumuz öğrencilerimizin güvenliği için 24 saat kamera sistemi ile izlenmekte ve aynı zamanda olası bir durum anında alarm sistemimiz güvenliğimizi sağlamaktadır.


Dinlenme ve TV Salonu

Öğrencilerimizin sadece konaklayacağı bir yerin dışında aynı zamanda dinlenebilecekleri, diğer arkadaşları ile birlikte eğlenip sohbet edebilecekleri ve birlikte oyun oynayarak vakit geçirebilmeleri için gerekli imkanları sunuyoruz.
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Boğaz Kız Öğrenci Yurdu

Çanakkale Merkez Barbaros Mahallesinde yer alan Boğaz Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüyerek 51 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Boğaz Kız Öğrenci Yurdu toplam 10 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Çanakkale Merkez Barbaros Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (286) 218 38 87 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Boğaz Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Merkez Barbaros mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

10 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Boğaz Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesidir.

Boğaz Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüme 51 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Boğaz Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (286) 218 38 87 telefon numarasını kullanabilirsiniz.