Çansa Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000395
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 7

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 35 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Çansa Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (286) 217 00 17
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Çanakkale Çan' da bulunan Çansa Öğrenci Yurtları, çok ortaklı anonim şirket olarak kurulmuştur. 2002 yılında yurt olarak açılan binamız, her geçen yıl yenilenen ve değişen olanaklarıyla Çanakkale'nin en büyük tesislerinden biri olarak olarak hizmetinizdedir.


Toplam 2800 m² olan binamız şehrimizin, üniversite ana kampüsüne en yakın öğrenci yurdudur. Önünden sürekli geçen dolmuş minibüsler sayesinde şehir merkezine beş dakika içinde ulaşmak mümkündür. Çansa Kız Öğrenci Yurdunda bir öğrenci için gerekli olan tüm olanaklar vardır.


Kız Öğrenci Yurdumuzda ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti verilmekte ve güvenlik kameralarıyla giriş çıkışlar takip edilmektedir. Denize 50 m mesafede olan binamızda odaların yarısından çoğu denizi görmektedir. Çan'da kız öğrenci yurdu arıyorsanız, Çansa Kız Öğrenci yurdu tam size göre ...
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Çansa Kız Öğrenci Yurdu

Çanakkale Bilinmeyen İlçe Barbaros Mahallesinde yer alan Çansa Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüyerek 35 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Çansa Kız Öğrenci Yurdu toplam 7 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Çanakkale Bilinmeyen İlçe Barbaros Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (286) 217 00 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çansa Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Bilinmeyen İlçe Barbaros mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

7 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Çansa Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesidir.

Çansa Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine yürüme 35 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Çansa Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (286) 217 00 17 telefon numarasını kullanabilirsiniz.