Bilici Erkek Öğrenci Yurdu

3.2
19 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
06 Eylül 2023
%100
Kapasite: 90

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
18 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 12 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bilici Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (224) 221 22 86
  • 0 (224) 225 32 52
Bursa'nın merkezinde ''Heykel' 'de öğrencilik yaşamını aile sıcaklığı ve güveniyle yaşatmayı hedefleyen yurdumuz, öğrencilerimizin mutlu ve huzurlu olarak günlerini geçirebilmesi için elinden gelen her şeyi yapabilmek adına özveriyle ve severek çalışmalarına devam etmektedir.

2002 yılından beri hizmet veren yurdumuz, uzman çalışma arkadaşları ile olası sorunlara en pratik ve kesin çözüm sağlayarak, kişisel ve genel güvenlik ve huzuru maksimum seviyede tutmaktadır. 14 senenin vermiş olduğu tecrübe ile gelen başarı oranı her geçen gün daha da yükselmektedir.

Yurdumuzda konaklamakta olan öğrencilerimizin en büyük avantajı yurdumuzun mevkisidir. Bursa'nın merkezi kabul edilen Osmangazi/ Heykel, her türlü ihtiyaç ve taleplere en kolay ve hızlı yoldan ulaşılabilmesini sağladığından gereksiz zaman ve maddi kayıpları da minimize hale getirmektedir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Bilici Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa Osmangazi Alacamescit Mahallesinde yer alan Bilici Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bursa Teknik Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Bilici Erkek Öğrenci Yurdu toplam 90 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 18 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Osmangazi Alacamescit Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (224) 221 22 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bilici Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Osmangazi Alacamescit mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

90 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 18 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Bilici Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bursa Teknik Üniversitesidir.

Bilici Erkek Öğrenci Yurdu Bursa Teknik Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bilici Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (224) 221 22 86 telefon numarasını kullanabilirsiniz.