Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000386
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 51 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (531) 342 17 94
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İnsan ve Medeniyet Hareketi çatısı altındaki en eski kurum olan İnsan Vakfı, Bahariye Mevlevihane’sinde faaliyetlerini sürdürmektedir.


İnsan Vakfı, 1999 yılında yaşanan Marmara Depremi’nin yaralarını sarmak için Adapazarı’nda bir aş evi kurarak 10 ay boyunca– 8000 kişilik kesintisiz yemek üretim ve dağıtım hizmetini sürdürdü. Deprem sonrası Adapazarı depremzedelerinin her daim yanında olan vakfımız, depremde mağdur olan insanımız için birçok yardım kampanyası düzenledi.


2011 yılında Van Depremi’nden sonra Van Erciş’te açılan aş evinde 60 gün – 2 öğün- 500 kişilik yemek dağıtarak ihtiyaç sahibi kimselerin gönlünde unutulmaz izler bıraktı.


Suriye’de başlayan iç savaşın ardından “Kardeşlik Bedel İster” şiarıyla hareket eden İnsan Vakfı, savaş mağduru Suriyeli kardeşlerimiz için defalarca yardım kampanyası düzenleyerek topladığı yardımları bizzat Suriye’nin içlerine kendi elleriyle ulaştırdı. Sosyal sorumluluk projelerinin yanında eğitim alanında hizmet vermeyi asli görevi olarak gören İnsan Vakfı, bu yıl 200’ü misafir yabancı öğrenci olmak üzere toplam 1.200 üniversite öğrencisine aylık eğitim bursu verdi. İnsan Vakfı'nın Türkiye Genelinde toplamda 18 ilde 40 öğrenci yurdu bulunmaktır.


İnsan Vakfı, üniversite gençliğine her anlamda destek olmak için açtığı öğrenci evlerinde şehir dışından gelen gençlerimize kendi medeniyet değerlerimize uygun barınma imkânı sağlıyor. Eğitim alanında ihtisaslaşmayı ilke edinen vakfımız İnsan Vakfı Eğitim Merkezi (İVEM) sayesinde birçok eğitim projesi hazırladı. Şu an devam etmekte olan İVEM eğitim kürsülerinde yüzlerce öğrenci eğitim alıyor. Eğitim Kürsülerinde İslami ilimlerden sosyal bilimlere, dil bilimlerinden eğitim bilimlerine kadar nitelikli insan yetiştirmek için eğitim faaliyetleri düzenleniyor.


İnsan Vakfı, ihtiyaç sahibi kimselerin derdine derman olmak için çıkmış olduğu 25 yıllık kutlu yürüyüşünü sürdürüyor.Yurdumuzda


· Kişisel Dolap· 7/24 Wifi· 7/24 Sıcak Su· TV - Uydu· Kahvaltı, Akşam Yemeği· Dinlenme Odası· Mescit· Çamaşırhane· Valiz Odası· Kütüphane· Etüt Salonu
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde yer alan Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 51 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (531) 342 17 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Görükle mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurdu Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 51 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Ramazan Karaalp Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (531) 342 17 94 telefon numarasını kullanabilirsiniz.