Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 41 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (224) 483 44 48
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kız öğrenci yurtlarımız T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, birinci sınıf öğrenci yurdu olarak hizmet vermektedir.Kuzenler Kız Öğrenci Yurtları; Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’ne 5 dakikalık mesafede, üniversite öğrencilerinin barınma sorununu gidermek, öğrencilere rahat, konforlu ve huzurlu bir aile ortamı oluşturarak başarılarının artmasına yardımcı olmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.


Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarımızda öğrencilerimizin evlerinde görmek istediği tüm konfor mevcuttur.


Yurtlarımızı öğrencilerimizin evlerinden uzakta kaldıkları sürede kendilerini yalnız hissetmeyecekleri, memnun ve mutlu olacakları, yeni arkadaşlıklar kurup bunları pekiştirip uzun yıllar sürdürebilecekleri mekânlar olarak görüyoruz


Kuzenler Yurt olarak 125 öğrencimize hizmet vermekteyiz. Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu binası 2010 yılında en son inşaat teknolojileri kullanılarak ısı yalıtımlı ve deprem yönetmenliğine göre inşa edilmiştir.


Binalarımızda asansör, yeni yangın yönetmeliğine göre yapılmış Z tipi yangın merdiveni, her odada yangın algılayıcı duman detektörleri, her katta yangın söndürme dolapları ve yangın söndürme tüpleri, ışıklı acil çıkış yönlendirme levhaları, binamıza yetecek güçte jeneratör ve su deposu mevcuttur.


Tüm hizmetlerimiz ücrete dâhildir. Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında verdiğimiz hizmetlere tek fiyat ödeyerek ulaşabilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ

Güvenlik

Kuzenler Kız Yurtları güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Velilerimiz ve öğrencilerimizin günün her saati ulaşabilecekleri yurt sorumlularımız ve güvenlik görevlilerimiz her sorununuza çözüm bulmak için yanınızdadır.
Kahvaltı

Açık büfe sabah kahvaltısı ve kendi profesyonel aşçımızın günlük olarak kendi mutfağımızda pişirdiği dört çeşit akşam yemeği beğeninize sunulmaktadır.Servis

Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü ve Kuzenler Kız Öğrenci Yurtları arasında ring seferleri yapan servisimiz öğrencilerimizi güvenle taşımaktadırWifi

Sınırsız kablosuz ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur.Fatura

Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında binalarımız merkezi sistem doğalgazla ısınır. Öğrencilerimize elektrik ve su faturalarını ödetmeyiz. Kesintisiz devamlı sıcak su bulunur. Su kesintilerinde sistemi besleyecek su depomuz vardır.


Çamaşır

Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çamaşırhane ve ütü odamız bulunmaktadır.Mutfak

Öğrencilerimiz açık mutfağımız ve sosyal alnımızda diledikleri zaman, diledikleri yemekleri pişirebilirler. Oda katlarımızda öğrencilerimizin kullandıkları buzdolapları vardır.


Sosyal

Hep birlikte vakit geçirebileceğiniz sosyal alanımızda, televizyon, dvd izleyip keyifli oyunlar oynayabilir, arkadaşlık ve dostluklarınızı pekiştirirsiniz.Temizlik

Daire içerisindeki koridor ve banyo & wc personelimiz tarafımızdan her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Oda temizlikleri öğrencilerimize ait olup, öğrencilerin odasına kesinlikle girilmemektedir.


Jenaratör

Öğrencilerin odalarını temizlemek için kullandıkları ortak elektrik süpürgesi ve vleda seti Kuzenler Kız Öğrenci Yurtları tarafından sağlanmaktadır.Enerjimiz hiç bitmesin, Kuzenler Kız Öğrenci Yurtlarında tüm sistemi besleyecek güçte jeneratör mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde yer alan Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 41 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (224) 483 44 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Görükle mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Kuzenler Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 41 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kuzenler Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (224) 483 44 48 telefon numarasını kullanabilirsiniz.