Egemen Erkek Öğrenci Yurtları

  • #000000388
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 38 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Egemen Erkek Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (224) 483 30 55
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İnşaat ve işletmecilik alanındaki 20 yıllık tecrübemizi Bursa özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli, konforlu ve güvenli bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.


Kendisine-ailesine-ülkesine ve dünyamıza, sevgi yüklü gençler yetiştirip, aramıza katılmaya özen gösteren ‘Egemen’ ailesi, ebeveynlerin gözbebekleri çocuklarını, yarınlara hazırlamak için sürekli ‘daha iyi kavramı’ üzerinde durmaktadır. Siz değerli gençler, eğitim dünyasında ayrıcalıklı bir yer olduğu için ‘Egemen Öğrenci Yurdunda’sınız. Yurdumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.


Misyonumuz

Değişime açık, yeniliğe istekli çağdaş ve profesyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesiyle, öğrencilerimizin akademik ve yaşam başarılarını arttırmaya yönelik hizmetlerimizle farkındalık yaratmak.


Vizyonumuz

Sıcak aile ortamı ile, lüks ve samimiyetin birleştiği, ferah, huzurlu, güvenilir bir ortamda siz değerli gençlerimize evlerindeki rahatlığı aratmamayı sağlamak. Değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize saygılı ve güler yüzlü davranarak her konuda güven vermek. Veli ve öğrenci memnuniyetini sürekli kılarak, oluşturulan standardın kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak.
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Egemen Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Nilüfer Dumlupinar Mahallesinde yer alan Egemen Erkek Öğrenci Yurtları 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 38 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Egemen Erkek Öğrenci Yurtları toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Dumlupinar Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (224) 483 30 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Egemen Erkek Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Dumlupinar mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Egemen Erkek Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Egemen Erkek Öğrenci Yurtları Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 38 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Egemen Erkek Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (224) 483 30 55 telefon numarasını kullanabilirsiniz.