Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu

  • #000000361
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 4

Kalan Yatak Sayısı

0
4 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 56 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (552) 808 98 25
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin mânevi birikimleri yanında, çağın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen, özgür iradesinin farkında, konusunda ‘en iyi’ olmaya talip, geniş bir dünya görüşüne sahip gençler olarak yetişmelerini hedefliyoruz.
Yurdumuz, ilk olarak insanım merkezli, insanı insan yapan değerleri öne çıkaran bir mekan olması ile öne çıkmaktadır. Bu sebeple yapılan bütün hizmetler, çalışmalar ve faaliyetler, öğrencilerimize bu hissiyatı oluşturmak ve kendisinin ve bu noktadan hareketle kainatın farkına varma bilincini sağlamaktır.Neden Dursun Fakih Kız Öğrenci Yurdu ?

Güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olduğu öğrenci yurdumuz evimiz 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunmakta olup güvenlik görevlisi mevcuttur. şehrin merkezinde bulunan yurdumuz tek vasıta ile meslek yüksek okuluna 10 dakikada ulaşımı ve haftanın her günü sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile konuk evimiz sizin söğütteki eviniz !
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Bilecik Merkez Bahçelievler Mahallesinde yer alan Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine yürüyerek 56 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu toplam 4 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bilecik Merkez Bahçelievler Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (552) 808 98 25 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilecik Merkez Bahçelievler mahallesinde bulunmaktadır.

4 kişilik odalar bulunmaktadır.

4 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Halime Hatun Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesidir.

Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine yürüme 56 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Halime Hatun Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (552) 808 98 25 telefon numarasını kullanabilirsiniz.