Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
23 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 140

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
7 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 17 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade
  • Beritan Karaçay
  • 0 (212) 587 35 13
  • 0 (553) 125 37 34
Üniversite tercihlerinin yapılmasının ardından sıra öğrencilerimiz için başarıyı taçlandırmanın yolu olan rahat, samimi, güvenilir ve huzurlu bir ev ortamı sağlanmasından geçiyor. Gayemiz öğrencilerimizi modern koşullarda, ailesinden ve memleketinden uzakta yaşamanın verdiği güçlükleri en aza indirerek evlerinde gibi hissettirebilmek. Bizler öğrencilerin kendisine, çevresine ve ülkesine faydalı; başarılı ve donanımlı bir gençliğin yetişmesine aracı olabilmeyi murat ediyoruz.

Betav öğrenci yurtları olarak öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarının yanı sıra rahat ve konforlu bir öğrenim hayatı geçirip, mezun olduklarında birbirinden güzel anılara sahip olabilecekleri sıcak bir ortam sunuyoruz. Çünkü BETAV’a geldikten sonra hepimiz bir aileyiz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade

İstanbul Fatih Haseki sultan Mahallesinde yer alan Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 17 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade toplam 140 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Haseki sultan Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Beritan Karaçay olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (212) 587 35 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Haseki sultan mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

140 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzadena en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzade Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 17 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Betav Kız Öğrenci Yurtları Fındıkzadena ulaşmak için 0 (212) 587 35 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.