Pırlanta Kız Yurdu

  • #000000375
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 400

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
8 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 53 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Pırlanta Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (542) 440 76 50
  • 0 (554) 378 89 01
Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

Hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkimiz olmayıp; T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir.

Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.
Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Pırlanta Kız Yurdu

Bartın Merkez Cumhuriyet Mahallesinde yer alan Pırlanta Kız Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bartın Üniversitesine yürüyerek 53 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Pırlanta Kız Yurdu toplam 400 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bartın Merkez Cumhuriyet Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (542) 440 76 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bartın Merkez Cumhuriyet mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Pırlanta Kız Yurduna en yakın üniversite Bartın Üniversitesidir.

Pırlanta Kız Yurdu Bartın Üniversitesine yürüme 53 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Pırlanta Kız Yurduna ulaşmak için 0 (542) 440 76 50 telefon numarasını kullanabilirsiniz.