Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 21 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (266) 243 08 43
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Hayri UÇAR Balıkesir ilinin köklü esnafları arasındadır. Hayri Bey ise bir kuyumcu dükkânı ile başladığı esnaflık hayatına üç kuyumcu dükkânı ve bir çok bürosu ile halka hizmet sunmaktadır. Kız Öğrenciler için rahat ve huzurun yanı sıra birçok aktivitesi ve olanaklarıyla yurt açma fikrini hayata geçirdiler.


Her katta sıcak su dolabı aynı zamanda buzdolabıda bulunmaktadır. Öğrencilerimizin boş zamanda yararlanmaları üzerine Jakuzi, Türk Hamamı, Sauna, Fitness Center ve İnternet Cafe' si bulunmaktadır. Ya da boş zamanlarda el becerisi ile uğraşan öğrencilerimize bu uğraşlarını değerlendirmeleri için El Becerisi Değerlendirme Odası hizmet vermektedir. Her öğrenciye huzur veren etüt salonumuz verimli ders çalışma ortamı sunmaktadır.


Eşsiz Balıkesir manzarasında şark köşesinde dinlenme ya da lüks TV odasında televizyon veya film izleme imkanı da verdiğimiz hizmetler arasındadır.


Canlı Müzik ve Eğlence : Öğrencilerimiz okulun yoğun temposundan sonra enerjisini toplaması ve stresini dağıtması için yurdumuza çağırılan müzik grubu ile eğlenmenin tadına varıyor. Unutulmayan geceler yaşanmasına olanak sağlıyor.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu

Balıkesir Karesi Dumlupinar Mahallesinde yer alan Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Balıkesir Üniversitesine yürüyerek 21 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Balıkesir Karesi Dumlupinar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (266) 243 08 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Karesi Dumlupinar mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sedef Yavaşçalar Kız Yurduna en yakın üniversite Balıkesir Üniversitesidir.

Sedef Yavaşçalar Kız Yurdu Balıkesir Üniversitesine yürüme 21 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sedef Yavaşçalar Kız Yurduna ulaşmak için 0 (266) 243 08 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.