Armoni Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 60

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 18 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Armoni Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (555) 143 52 11
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Ataşehir'deki kız öğrenci yurtları ve Ataşehir'deki öğrenci apartları içerisinde sahip olduğu konaklama ve Ataşehir'deki yurt fiyatları anlayışını bir adım ileri taşıyarak öğrencilerin eğitim hayatı boyunca evlerindeki sıcaklığı , konforu ve güveni aratmayacak bir yıl sunuyor . Ataşehir'deki kız öğrenci yurdu fiyatları içerisinde Armoni kız öğrenci yurdu Ataşehir kız öğrenci yurtları ve Ataşehir'deki apartlar içerisinde ilk sıraya yerleşmiştir. Armoni kız öğrenci yurdu Ataşehir kız öğrenci yurdu fiyatları sıralamasında ilk yıl özel fiyatlarıyla kayıtlarımız devam ediyor. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Armoni Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde yer alan Armoni Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Acıbadem Üniversitesine yürüyerek 18 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Armoni Kız Öğrenci Yurdu toplam 60 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (555) 143 52 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Armoni Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

60 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Armoni Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Acıbadem Üniversitesidir.

Armoni Kız Öğrenci Yurdu Acıbadem Üniversitesine yürüme 18 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Armoni Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (555) 143 52 11 telefon numarasını kullanabilirsiniz.