ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 100

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 16 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 550 80 72
  • 0 (507) 796 18 27
Kadıköy’de öğrenci yurdu denince akla ilk gelen kurumlardan biri olan ARC Akademi Özel Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilere güvenli, huzurlu ve akademik bir yurt ortamı sunmaktadır. Konumu itibariyle; vapur iskelelerine, otobüs ve tiren istasyonuna yakınlığıyla her noktadan ve her noktaya kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yurdun sunduğu asgari sosyal imkanların yanı sıra cıvarında erişebileceğiniz; Moda sahili, konservatuar ve kafeler gibi daha bir çok sosyal imkanlar mevcuttur.

Gerek Anadolu yakası gerekse Avrupa yakasında eğitim gören öğrencilere sorunsuz ve kolay ulaşım imkanı sunan yurdumuzun iç ve dış alanları 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Ayrıca Yurt binamızda yeni yönetmeliğe uygun inşaa edilmiş kalabalığa geçiş imkanı veren yangın çıkışları ve merdiveni mevcuttur.

Siz değerli velileri ve öğrencileri çayımızı içmeye ve yurdumuzu yakından görmeye davet ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde yer alan ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüyerek 16 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu toplam 100 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (216) 550 80 72 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

100 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Sağlık Bilimleri Üniversitesidir.

ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüme 16 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (216) 550 80 72 telefon numarasını kullanabilirsiniz.