Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
26 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 9

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (312) 230 27 16
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Yurdumuz, 1996 yılından beri Ankara' da üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.


Yurt öğrencilerimize en iyi hizmeti vermek için, 1 Müdür, 2 Müdür yardımcısı, rehberlik danışmanları ve idari görevli ve hizmetlilerden oluşan geniş bir kadroyla çalışıyoruz. Öğrencilerimize gerek maddi, gerekse psikolojik yönden günün her saati nöbetçi arkadaşlarımızla yardım ve destekte bulunmaktayız. Sağlık, ders, rahat, huzur, güvenlik ve diğer sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz.


Amacımız yurdumuzda barınan öğrencilerin rahatını, güvenliğini ve sağlığının devamlılığını sağlayarak onların eğitim hayatlarını en güzel şekilde tamamlayıp, başarıyla bitirmeleridir. Kıymetli evlatlarını bize emanet eden öğrenci velilerine de gözleri arkada ve endişe içinde kalmadan, evlatlarını okutma huzurunu tattırmaktır.


Yurdumuz, Demirtepe (Ankaray) Metro istasyonunu 50 metre mesafede olması sebebiyle, okullara kolayca ulaşım imkanı mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Maltepe Mahallesinde yer alan Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu toplam 9 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Maltepe Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (312) 230 27 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Maltepe mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

9 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesidir.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (312) 230 27 16 telefon numarasını kullanabilirsiniz.