Aral Kız Öğrenci Yurtları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 330

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 54 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Aral Kız Öğrenci Yurtları
  • Süleyman ARAL
  • 0 (382) 215 66 71
  • 0 (5xx) xxx xx xx
T.C. M.E.B' na bağlı Özel GRAND ARAL Öğrenci Yurtları siz değerli öğrencilerimizin Aksaray ilinde barınabileceği, eğitim yaşamını en verimli şekilde sürdürebileceği ortamlar düzenlenerek inşaa edilmiştir. T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Aksaray'ın ilk özel yurdudur.


Şehrin Gürültüsü ve kalabalığından uzak ancak şehre ve Üniversite Kampüsüne periyodik ve ücretsiz servislerle 5 dakika mesafeye kurulmuş olan erkek öğrenci yurdumuz ve şehir merkezinde bulunan kız şubemizle siz değerli öğrencilerimize 15 yıldır hizmet vermenin gururunu taşımaktayız...Ayrıca güvenliği ve ulaşılabilirliği açısından hem öğrencilere hemde ailelerine güven vermektedir.


Yurdumuzda 2, 3 ve 4 kişilik wc ve banyosu içerisinde bulunan odalardan oluşmaktadır.Bütün odalar otel konseptinde düzenlenmiş olup siz değerli öğrencilerimizin hizmetin sunulmuştur. Ayrıca her odada televizyon, buzdolabı, internet ve telefon bulunmaktadır. sabah akşam sıcak su ile odanızda temizliğinizi rahatça yapabilirsiniz...Ücretsiz sabah kahvaltısı akşam yemeği ve servisimiz vardır. Sabah 09.00 - akşam 00.00 arası açık kafeteryamızda dinlenebilirsiniz, çamaşırlarınız ücretsiz olarak yıkanıp odanıza teslim edilir ayrıca ütüleme imkanımız mevcuttur... Jeneratörümüz vardır, elektrik kesintisine maruz kalmazsınız.


Ferah ortamda etüt imkanı ve buna benzer bir çok hizmeti siz sevgili öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Aksaray'da bina sahibi olarak yurt işletmeciliği yapan tek öğrenci yurdu ÖZEL GRAND ARAL ÖĞRENCİ YURTLARI.


Eğer eğitiminizi Aksaray'da gönül rahatlığı ve başarılarla dolu tamamlamak isterseniz, T.C M.E.B.ÖZEL GRAND ARAL Öğrenci Yurtlarının kapısı sizlere daima açıktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Aral Kız Öğrenci Yurtları

Aksaray Merkez Aratol Bahçeli Mahallesinde yer alan Aral Kız Öğrenci Yurtları 1, 2, 3 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Aksaray Üniversitesine yürüyerek 54 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Aral Kız Öğrenci Yurtları toplam 330 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Aksaray Merkez Aratol Bahçeli Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Süleyman ARAL olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (382) 215 66 71 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aral Kız Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray Merkez Aratol Bahçeli mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

330 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Aral Kız Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite Aksaray Üniversitesidir.

Aral Kız Öğrenci Yurtları Aksaray Üniversitesine yürüme 54 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Aral Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (382) 215 66 71 telefon numarasını kullanabilirsiniz.