Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
7 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 14 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (272) 213 06 90
  • 0 (272) 212 10 30
Kurumsal

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu bir yurt projesidir.

Geleneksel yurt anlayışının dışında binamız; odaları, yaşama alanları ve terası ile özel bir yurt binası olarak tasarlanmıştır.

Yurdumuz konumu itibari ile Afyonkarahisar’ın tam merkezinde olup, Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi’nin kampüslerine giden ulaşım araçlarına, restoranlara, kafelere, bütün banka şubelerine ,merkez PTT sine ,fotokopi ,kitap ve kırtasiyeye, her türlü alışveriş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezlerine, kuaförlere en fazla 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu, güleryüzlü hizmeti kendisine ilke edinmiştir. Misafirlerimize en iyi konforu, en iyi kalite ile sağlamak en büyük hedefimizdir.Afyon Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu; 40 yıllık tecrübesi ile Afyon, çevre iller ve Bodrum’da faaliyet gösteren Çavuşoğlu Mimari’nin bir projesidir.

Referanslarımız

Çavuşoğlu Mimari’nin referansları arasında Zeyland Alışveriş Merkezi, Alimoğlu Mermer fabrika ve idare binaları, Afyon ve civarında PTT binaları, Et&Balık perakende mağazaları, Bodrum’da özel mülk tasarım ve imalatları bulunmaktadır.

Yurdumuz Hakkında:

Mimari

Afyon’daki geleneksel yurt anlayışının aksine binamız yurt olarak projelendirilmiştir. Bütün odalarımız öğrencilerimizin rahatı düşünülerek; aydınlık, ferah, rahat bir ortam sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Odalarımız ve yaşam alanları modern ve kaliteli mobilyalar ile dekore edilmiştir. Yemek salonumuz tüm hijyen standardlarına uygun olarak, sağlıklı hizmet vermek için organize edilmiştir.

Odalarımızın dekorasyonunda ferahlığı öne çıkarmak için ranza sisteminden kaçınılarak, bazalı yatak kullanılmıştır. Bunun yanında odalarımızda, her öğrenciye rahatlıkla yetecek iki kapaklı dolap ve her öğrenci için yeterli olacak kitaplık bulunmaktadır. Her odaya özel olan banyo ve WC’lerde 1. Sınıf malzeme kullanılmıştır.

Konum

Konumu itibari ile Afyon’un merkezinde faaliyet gösteren yurdumuz, her türlü imkana yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurdumuzdan 2 dk. Yürüme ile Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin kampüslerine giden dolmuşların başlangıç noktasına ulaşabildiğinizden, dolmuş beklemezsiniz ve ayakta yolculuk etmek zorunda da kalmazsınız.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Afyonkarahisar Merkez Dumlupınar Mahallesinde yer alan Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Afyon Kocatepe Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 14 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Afyonkarahisar Merkez Dumlupınar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (272) 213 06 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar Merkez Dumlupınar mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Afyon Kocatepe Üniversitesidir.

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu Afyon Kocatepe Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 14 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (272) 213 06 90 telefon numarasını kullanabilirsiniz.