Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 53 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (272) 229 20 10
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Değerlerimizi benimsemiş profesyonel ve gönüllü çalışanlarımızla, öğrencilerimizin “ahsen kıvamına” (en güzele) erişmelerine vesile olmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için de ilim, irfan, beceri ve hizmet merkezli çalışarak, programlar ve projeler yaparak, organizasyonlar düzenleyerek, bu doğrultuda eserler ortaya koyup insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

Yurdumuz 80 kişilik kapasitesi ile Üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Üçer kişilik odalar, yemekhane, seminer salonu, kütüphane ve ortak alanları ile öğrencilerimizin okul dışında da rahat bir şekilde vakit geçirmeleri için kendilerine elverişli imkânlar sunmaktadır. Yurdumuz 24 saat sıcak su, wireless internet, hafta içi iki(hafta içi öğlenleri çorba ikramı)- hafta sonu üç öğün yemek hizmeti ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.

Bir milletin geleceğine yapılan en önemli yatırım, kaliteli insan yetiştirmektir. Özel Hüdayi Altınoluk Methiye Dumlu Yükseköğretim Yurdu, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı’nın Afyonkarahisar’da ki yükseköğretim erkek öğrenci yurdu olarak bu minvalde hizmet vermektedir. http://hudayivakfi.org/

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu

Afyonkarahisar Merkez Selçuklu Mahallesinde yer alan Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüyerek 53 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Afyonkarahisar Merkez Selçuklu Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (272) 229 20 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar Merkez Selçuklu mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesidir.

Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüme 53 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Altınoluk Methiye Dumlu Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (272) 229 20 10 telefon numarasını kullanabilirsiniz.