Sultan Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 2 sa.
  • 13 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sultan Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (322) 224 20 17
  • 0 (507) 959 95 45
Bina özel olarak Kız öğrencilerin kalmalarına yönelik yapılmıştır. Baraj yolu 4,5 Durak - Sümer Mahallesi - 69031 Sk. No. 5 Seyhan Adana adresinde bulunan kurumumuz 01.08.2009 tarihinde hizmete açılmıştır. Yurdumuz depreme dayanaklıdır. Yurt binamız 5 kattan oluşmaktadır. Teras katta Etüt Salonumuz bulunmaktadır. Giriş katta idare bölümü ve yemekhanemiz bulunmaktadır.

Binamiz 1. kattan - 4. kata kadar yatakhane olarak dizayn edilmiştir. Odalarımız 1, 2 ve 4 kisilik olarak düzenlenmiştir. Odalarımız geniş ve ferah olup her odada, çalışma masaları, kitaplik, KLIMA, her öğrenci için dolap bulunmaktadır.

Yurdumuz 40 oda ve 80 kisilik kapasiteye sahiptir. Ancak öğrencilerimizin rahat ve ferah bir ortamda barınabilmeleri için bu kapasiteyi 70 öğrenci olarak sınırlandırmış bulunmaktayız. Binamızda isi ve ses geçirmeyen çift camli pvc pencereler, jeneratör, odalarda dahili telefon sistemi, tüm binada yangın söndürme ve acil alarm sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kablosuz İnternet erişimi, öğrencilerimizin açik havada dinlenebilmelerini sağlayacak bahçe ve kamelya bulunmaktadır.

Yurdumuzda kullanılan tüm mobilya malzemeleri E-1 normlarında üretilmiş kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

Sabah kahvaltımiz ücretsiz sunulmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sultan Kız Öğrenci Yurdu

Adana Seyhan Sümer Mahallesinde yer alan Sultan Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Çukurova Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sultan Kız Öğrenci Yurdu toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Adana Seyhan Sümer Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (322) 224 20 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sultan Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana Seyhan Sümer mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Sultan Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Çukurova Üniversitesidir.

Sultan Kız Öğrenci Yurdu Çukurova Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sultan Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (322) 224 20 17 telefon numarasını kullanabilirsiniz.