Academic House Beşiktaş

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 260

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
12 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Academic House Beşiktaş
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 227 90 58
  • 0 (546) 157 57 00
İstanbul’da öğrenci olmanın en güzel, en keyifli yıllarını geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyacınıza cevap vereceğimizi temin ediyoruz. Bu süreçte siz değerleri öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarınızda başarılarınızın sağlanması en temel ilkemizdir.
Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır
Academic House olarak amacımız depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş yurt binamızla her türlü güvenlik donanımı ve sürekli hijyen anlayışımızla en iyiyi sunarak Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Academic House Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş Türkali Mahallesinde yer alan Academic House Beşiktaş 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yıldız Teknik Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Academic House Beşiktaş toplam 260 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Beşiktaş Türkali Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 227 90 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Academic House Beşiktaş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beşiktaş Türkali mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

260 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Academic House Beşiktaşna en yakın üniversite Yıldız Teknik Üniversitesidir.

Academic House Beşiktaş Yıldız Teknik Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Academic House Beşiktaşna ulaşmak için 0 (212) 227 90 58 telefon numarasını kullanabilirsiniz.