Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 24 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (530) 850 66 95
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Özel Beyaz Köşk verdiği hizmet ve güvenle İstanbul' un önemli üniversiteleri tarafından tavsiye edilmekte olup üsküdar erkek öğrenci yurtları hizmetlerinden daha fazla olanak ve imkan sunmaktadır.

Özel Beyaz Köşk, üsküdardaki erkek öğrenci yurtları ve kadıköydeki erkek öğrenci yurtları arasında fark yaratmak için hiçbir detayın gözden kaçmadığı imkanlar sunarak üsküdar erkek öğrenci yurdu ve kadıköy erkek öğrenci yurdu arasında nitelikli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Başarılı bir yıl için unutulmayacak bir öğrenim yılı sizleri bekliyor.

Özel Beyaz Köşk, Üsküdar üniversitesi erkek öğrenci yurdu ve marmara üniversitesi erkek öğrenci yurdu arayanlar için ayrıcalıklı hizmetleri ve uygun fiyatlarıyla sizleri beklemektedir.

Beyaz köşk üsküdardaki erkek öğrenci yurtları, kadıköydeki erkek öğrenci yurtları, haydarpaşadaki erkek öğrenci yurtları, hasanpaşadaki erkek öğrenci yurtları, beşiktaştaki erkek öğrenci yurtları, göztepedeki erkek öğrenci yurtları ve ataşehirdeki erkek öğrenci yurtları arayanlar için ulaşımı rahat bir konum avantajıyla istanbuldaki erkek öğrenci yurtları arayanlar için öne çıkmaktadır.

Özel Beyaz Köşk, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Göztepe, Kozyatağı, Kayışdağı, Ataşehir, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Altunizade, Kavacık, Beykoz, Çengelköy bölgelerine yakınlığı ile istanbul erkek öğrenci yurdu arayanlara kolaylık sağlar.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Üsküdar Valide-i atik Mahallesinde yer alan Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüyerek 24 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Üsküdar Valide-i atik Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (530) 850 66 95 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Üsküdar Valide-i atik mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Sağlık Bilimleri Üniversitesidir.

Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüme 24 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Beyazköşk Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (530) 850 66 95 telefon numarasını kullanabilirsiniz.