Kule Erkek Öğrenci Evleri

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 450

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
13 Katlı
Site İçinde Değil
  • 28 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kule Erkek Öğrenci Evleri
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (462) 325 45 89
  • 0 (533) 64 2 58
Trabzon da öğrenci yurdu ve öğrenci apartı ihtiyacını karşılamak için 2009 yılından itibaren faaliyete girmiş olan, Trabzon Kule öğrenci yurdu (apart); Karadeniz teknik üniversitesi, Avrasya üniversitesi ve Trabzon üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir.
Kule erkek öğrenci apartı günümüze kadar 2000’e yakın öğrenci konuk ederken, 1214 mezun, 22 bölüm birincisi ile Trabzon da yurt ve apartlarda kalan öğrenciler arasın da başarılarıyla da ön plana çıkmaktadır.
Erkek öğrenci yurdumuzda, Karadeniz teknik üniversitesinden birçok farklı bölümden öğrenci bulunmasının yanın da yoğunluk Makine Müh. Elektrik-elektronik Müh. Deniz ulaştırma Müh. Tıp fakültesi, inşaat Müh. gibi ön plana çıkan bölüm öğrencileri yoğunluktadır. Avrasya üniversitesinde ise Ömer yıldız yerleşkesi ve Pelitli yerleşkesi öğrencileri tarafından genelde tercih edilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Kule Erkek Öğrenci Evleri

Trabzon Ortahisar Değirmendere Mahallesinde yer alan Kule Erkek Öğrenci Evleri 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 28 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Kule Erkek Öğrenci Evleri toplam 450 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 13 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Değirmendere Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (462) 325 45 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kule Erkek Öğrenci Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Değirmendere mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

450 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

13 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Kule Erkek Öğrenci Evleri işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Kule Erkek Öğrenci Evleri Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 28 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kule Erkek Öğrenci Evleri işletmesine ulaşmak için 0 (462) 325 45 89 telefon numarasını kullanabilirsiniz.