Republica Ortaköy

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
İkiz Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Republica Ortaköy
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 318 34 34
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Burası kocaman, sımsıcak bir ev ve bizler de kocaman bir aileyiz. Başka ülkelerden, başka şehirlerden gelen Republika’lı gençlerle… Hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekiple senin ikinci aileniz… İstiyoruz ki; ailenden ayrı kaldığın bu zorlu süreçte yanında olalım. Yeni bir şehre alışmaya çalışırken, “nerede kalacaksın”, “ne yiyeceksin”, “nerede spor yapacaksın”, “faturaları nasıl ödeyeceksin”,“nasıl sosyalleşeceksin” gibi uzayıp giden ‘yapılması gerekenler listesi’ni ortadan kaldıralım.

İstiyoruz ki; senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu bir kolaylıklar paketi hazırlayalım. Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da yaşanır kılalım. Biz, Republika’dayız ve bütün enerjimizle senin için varız. 7 gün 24 saat, her türlü soru ve sorunda… Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Republica Ortaköy

İstanbul Beşiktaş Balmumcu Mahallesinde yer alan Republica Ortaköy 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Yıldız Teknik Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Republica Ortaköy toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Beşiktaş Balmumcu Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 318 34 34 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Republica Ortaköy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beşiktaş Balmumcu mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Republica Ortaköy işletmesine en yakın üniversite Yıldız Teknik Üniversitesidir.

Republica Ortaköy Yıldız Teknik Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Republica Ortaköy işletmesine ulaşmak için 0 (212) 318 34 34 telefon numarasını kullanabilirsiniz.