Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
21 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 19 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (555) 140 52 11
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Özel Paşa Köşkü, kadıköydeki erkek öğrenci yurtları arasında yepyeni bir hizmet anlayışıyla yeni bir soluk olmaya geliyor. Kadıköy erkek yurdu olarak kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren herşey en ince detayına kadar düşünülüp öğrencilerin konforu ön planda tutulmuştur. Kadıköydeki erkek öğrenci yurdu fiyatları bakımından kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı hedefleyen özel paşa köşkü öğrencilere kampüs yaşamları boyunca avantajlı fiyat sunmaktadır. Kadıköy erkek öğrenci yurdu olarak muhteşem konumu ile marmara üniversitesi erkek öğrenci yurdu, doğuş üniversitesi erkek öğrenci yurdu, okan üniversitesi erkek öğrenci yurdu, üsküdar üniversitesi erkek öğrenci yurdu ve Anadolu yakasındaki diğer üniversite erkek öğrenci yurdu arayanlar için istanbul erkek öğrenci yurtları arasından trafikten uzak stressiz bir yaşam sunmayı hedeflemektedir.

Özel Paşa Köşkü Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Acıbadem, Beşiktaş bölgesine yakınlığı ile kadıköydeki erkek öğrenci yurtları arasında seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Özel paşa köşkü kadıköydeki erkek öğrenci yurtları, Beşiktaş erkek öğrenci yurtları, Üsküdardaki erkek öğrenci yurtları arasında İstanbul'da okuyan erkek öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan paşa köşkü,ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde yer alan Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüyerek 19 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 21 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (555) 140 52 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 21 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Sağlık Bilimleri Üniversitesidir.

Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüme 19 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (555) 140 52 11 telefon numarasını kullanabilirsiniz.