İpekyolu Öğrenci Evleri

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 130

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 33 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İpekyolu Öğrenci Evleri
  • Fatih TUFAN
  • 0 (462) 328 11 53
  • 0 (530) 764 12 78
En güzel hizmet, insana yapılan yatırımdır felsefesini kendimize görev edindik. Batılı ülkelerdeki yurt anlayışına paralel olarak, temelinde yurt olarak projelendirilen İPEKYOLU KIZ ve ERKEK EVLERİ binası, bütün ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu doğrultuda İPEKYOLU ÖĞRENCİ EVLERİ 5 katlı 2 ayrı bloktan oluşmaktadır. Oda sayımız 115 Erkek, 35 Kız Bloğunda olmak üzere, toplam 150 odasıyla 350 öğrenci barındırma kapasitesine sahiptir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

İpekyolu Öğrenci Evleri

Trabzon Ortahisar Kaymakli Mahallesinde yer alan İpekyolu Öğrenci Evleri 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 33 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan İpekyolu Öğrenci Evleri toplam 130 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Kaymakli Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Fatih TUFAN olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (462) 328 11 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İpekyolu Öğrenci Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Kaymakli mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

130 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İpekyolu Öğrenci Evleri işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

İpekyolu Öğrenci Evleri Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 33 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İpekyolu Öğrenci Evleri işletmesine ulaşmak için 0 (462) 328 11 53 telefon numarasını kullanabilirsiniz.