Nil Erkek Apartı

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
23 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 86

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
19 Senelik
7 Katlı
Site İçinde Değil
  • 16 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Nil Erkek Apartı
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 503 44 42
  • 0 (507) 788 97 97
Nil Apart Bahçelievler de hizmet vermeye başladığı 2016 yılından bugüne kadar örencilerimizin ve genç çalışanlarımıza, en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev bilmiş ve bunu da en düşük fiyatlar ile siz misafirlerimize sunmaya çalışmaktadır. Uzun yıllar boyunca her zaman tercih edilmesinin en büyük sebebi budur. Öğrencilerimiz için sessiz ve rahat ders çalışabilecekleri etüt odaları ve aynı zamanda çalışan arkadaşlarımız ve öğrencilerimiz için free wifi internet hizmeti; televizyon lig tv ve digitürk apartımız Apartımız öğrenciler kadar görevine yeni başlamış veya geçici görev ile İstanbul'a gelmiş polis, hakim, doktor vb. devlet memurları için de devlet kurumlarına ulaşım açısından yakın bir lokasyon da bulunmaktadır. Misafirlerimizin bir bölümünü yine bu meslek dallarında olan devlet görevlileri oluşturmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Nil Erkek Apartı

İstanbul Bahçelievler Şirinevler Mahallesinde yer alan Nil Erkek Apartı 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İstanbul Kültür Üniversitesine yürüyerek 16 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Nil Erkek Apartı toplam 86 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 19 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 503 44 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nil Erkek Apartı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bahçelievler Şirinevler mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

86 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 19 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Nil Erkek Apartı işletmesine en yakın üniversite İstanbul Kültür Üniversitesidir.

Nil Erkek Apartı İstanbul Kültür Üniversitesine yürüme 16 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Nil Erkek Apartı işletmesine ulaşmak için 0 (212) 503 44 42 telefon numarasını kullanabilirsiniz.