Erciyes Bayan Rezidans

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
03 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 47 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Erciyes Bayan Rezidans
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (352) 437 17 17
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Özel Erciyes Yurt ve Huzur Evleri İşletmeciliği İnşaat Turizm San.Ltd.Şti. ünvanlı şirketimiz 2005 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstererek, yap-sat şeklinde konutlar üretip satmaktadır. Şirketimiz aile şirketi olup, şirketimizin yönetim kurulu üyesi olan ve firmamızın sahibi Zeynep DEVECİ kendisine hizmet sektöründe faaliyet alanı şeçerek Yurt ve Huzur evleri işletmeciliğine yönelmiştir. Faaliyet alanındaki işleri maximum konfor ve titizlikle yapmaya çalışan Zeynep DEVECİ amaçlarının, ögrencilerin rahatlıgı için gereken herşeyi yaparak onların ev ortamında huzurlu bir şekilde ders çalışıp hedeflerine ulaşması ve gelecekte hepsi tarafından hatırlanmanın en büyük mutlulukları olacağını belirtmiştir.Öğrenci Takip Sistemi

Yurtlarımıza girişler parmak izi tanıma ile saglanmaktadır.


Telefon

Bütün odalaramızda santrale bağlı telefonlarımız mevcut odalar arasında görüşme serbest dış hat baglantısı sadece 1.derece yakınlarına mahsustur.


Internet - WIFI

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz, odalarından 24 saat kesintisiz olarak internete bağlanabilmektedirler.


Isınma ve Sıcak Su

Yurtlarımızda yaz-kış 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Kış döneminde merkezi doğalgaz ile ısınma sağlamaktadır.


Dinlenme Odası

Öğrencilerimizin arkadaşlarıyla beraber vakit geçirebilecekleri 24 saat kullanılabilen dinlenme ve Tv seyretme bölümü mevcuttur.


Ulaşım &

Servis Hizmeti

Yurtlarımızdan fakültelere servis imkanı vardır. Ancak isteyen öğrenci servissiz kayıt yaptırabilmekte servis ücreti fiyattan düşülmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Erciyes Bayan Rezidans

Kayseri Talas Bahçelievler Mahallesinde yer alan Erciyes Bayan Rezidans 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Kayseri Üniversitesine yürüyerek 47 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Erciyes Bayan Rezidans toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Kayseri Talas Bahçelievler Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (352) 437 17 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erciyes Bayan Rezidans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri Talas Bahçelievler mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Erciyes Bayan Rezidans işletmesine en yakın üniversite Kayseri Üniversitesidir.

Erciyes Bayan Rezidans Kayseri Üniversitesine yürüme 47 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Erciyes Bayan Rezidans işletmesine ulaşmak için 0 (352) 437 17 17 telefon numarasını kullanabilirsiniz.