Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu

5
4 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
01 Kasım 2023
%100
Kapasite: 155

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
25 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 42 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 238 61 74
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Evden ayrılan yetişkin çocuklarımızın bağımsız yetişmelerini, yaşamda kendi ayakları üzerinde durmalarını isteriz. Hayatta tek başlarına başarılı olmalarına ilişkin endişeler taşırız. Aile danışma hizmeti,sağlıklı ve huzurlu barınma yetişkin çocukların evden ayrılmalarında onlara yardım ettiği gibi,anne ve babalarında ayrılışı desteklemelerinde, etkili bir biçimde davranmalarında yardımcı olur.

Bizlerinde ana düşüncesi öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, öğrenci ve veli memnuniyetini,sunulan hizmetlerin sürekliliğini ve iyileştirilmesini sağlamak,öğrencilerimize yurtta bulundukları süre boyunca ev ve aile ortamı oluşturmak ,bize danışmaya ihtiyaç duyacakları konularda onlara yardımcı olmaktır.

Yurdumuzda velilerimize aile danışmanlığı,öğrencilerimize rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Yurttan ayrıldıktan sonra bizleri arayan, ziyaretimize gelen, burada yaşadığı güzel anıları paylaşan,bizleri unutmayan değerli öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.Tüm öğrencilerimize gelecek yaşantılarında mutluluk ve başarılar diliyoruz..

Yorumlar

Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Narlıdere Çamtepe Mahallesinde yer alan Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İzmir Ekonomi Üniversitesine yürüyerek 42 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu toplam 155 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 25 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Narlıdere Çamtepe Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (232) 238 61 74 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Narlıdere Çamtepe mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

155 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 25 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite İzmir Ekonomi Üniversitesidir.

Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Ekonomi Üniversitesine yürüme 42 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Narlıdere Çamlık Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (232) 238 61 74 telefon numarasını kullanabilirsiniz.