0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
23 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 60

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
7 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 11 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Reis Residence
  • İlhan YÜKSEL
  • 0 (542) 257 58 58
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İstanbul' un en şirin ilçesi Kartal Cevizli’ de güven, konfor, 5 yıldızlı otel rahatlığını yaşayacağınız Residence dairelerimizi hizmetinize sunuyoruz. Residence binamız T.C. Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliklerine göre projelendirilmiştir. REİS Residance 5 yıldızlı otel kalitesinde özellikle işinize ve derslerinize odaklanmanızı sağlamak amacıyla küçük ailelere, mesleki stajerlere, memurlar ve talebeler için planlanmış 50 - 70 - 100 m2 dairelerimizle sizlere alıştığınız ev sıcaklığını yaşatmayı hedeflemektedir. Binamız 2015 yılında inşa edilmiştir.


Kurucumuz

İstanbul' un köklü ailelerinden olan ailemin yaşadığı evi yıkıp 6 katlı modern güvenli sıcak bir rezidans haline getirdim, bir aile apartmanı olan rezidansımızda hedefim sizleri tüm konaklama sorunlarınızdan uzak sadece derslerinize ve işinize odaklanarak geçirebilmenizi sağlamak amacıyla, küçük ailelere, mesleki stajerlere , memurlar ve talebeler için dizayn edilmiştir. Hayırlı yaşam dileklerimle...


Yönetim

Rezidansımız İstanbul’un en hızlı gelişmekte olan Kartal da Dragos’ un hemen altında sessiz ve sakin mutena bir semtte 1100 m2 lik bahçe içerisinde müstakil bir bina olup, ’’ anlatılamaz yaşanır ’’ misali gelip görmeye değer aile ortamında eşsiz bir yaşam merkezi olup özellikle gelip gördükten sonra karar vermenizi tavsiye ve öneriyorum.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Reis Residence

İstanbul Kartal Orhantepe Mahallesinde yer alan Reis Residence 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İstanbul Gedik Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 11 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Reis Residence toplam 60 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kartal Orhantepe Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi İlhan YÜKSEL olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (542) 257 58 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Reis Residence Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kartal Orhantepe mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

60 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Reis Residence işletmesine en yakın üniversite İstanbul Gedik Üniversitesidir.

Reis Residence İstanbul Gedik Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 11 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Reis Residence işletmesine ulaşmak için 0 (542) 257 58 58 telefon numarasını kullanabilirsiniz.