Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
07 Kasım 2023
%100
Kapasite: 167

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 4, 6 ve 8 kişilik odalar

Erkek
Apartman
Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 39 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 296 66 60
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Yüksek Kalite & Mutlak Müşteri Memnuniyeti
Gökçe pansiyon'un vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermektir.

İhtiyaçlara Uygun Çözümler
Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır. Kalıcı konuklar edinmenin değerine inanıyor, konuklarımızla aramızdaki iş ortaklarına uzun vadeli bakıyoruz. Konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz.Yenilikçi & Üretici Fikirler
Pro aktif yaklaşımlarla hareket ederek oluşabilecek sorunların önlemlerini önceden alıyoruz. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışmalarımızı pansiyonumuza olan bağlılıklarını arttırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

İlkeli Duruş & Kaliteli Hizmet
Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi

İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesinde yer alan Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi 1, 2, 4, 6 ve 8 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İstanbul Atlas Üniversitesine yürüyerek 39 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi toplam 167 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 296 66 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 4, 6 ve 8 kişilik odalar bulunmaktadır.

167 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi işletmesine en yakın üniversite İstanbul Atlas Üniversitesidir.

Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi İstanbul Atlas Üniversitesine yürüme 39 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Gökçe Pansiyon Öğrenci ve Bekar Evi işletmesine ulaşmak için 0 (212) 296 66 60 telefon numarasını kullanabilirsiniz.