Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 480

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Erkek
Apartman
11 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 19 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 327 20 30
  • 0 (553) 683 37 83
Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtları, Gençlik ve Spor Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak düzenlemektedir. Siz öğrencilerin daha rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanıp, hazırlanmaktadır.Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtlarının hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi veya organik bağı bulunmadığı gibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve modern anlayışı benimsemiş uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Sizin rahatınızı ve huzurunuzu gözetip, sıcak bir aile ortamından kopmadan, eğitim ve öğretiminize katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa Mahallesinde yer alan Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Marmara Üniversitesine yürüyerek 19 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu toplam 480 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (216) 327 20 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

480 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Marmara Üniversitesidir.

Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Üniversitesine yürüme 19 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Boğaziçi Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (216) 327 20 30 telefon numarasını kullanabilirsiniz.