Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
20 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 200

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
9 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi
  • Hasan Erhan Çabukbüyür
  • 0 (212) 635 13 71
  • 0 (505) 366 75 65
Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları'nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Vatan Erkek şubemiz Vatan ve Millet caddeleri arasında ulaşımı kolay, çevresi nezih bir konumda bulunuyor. Şubemiz Fındıkzade tramvay durağına ve Fatih - Emniyet metro durağına 3-5 dakika yürüme mesafesindedir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı kontrollerine tabi olan şubemizde, güvenlik, temizlik ve iletişim konularında özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Öğrencilerimizi eğitim, sosyal, kültürel, spor ve kariyer alanında desteklemekteyiz. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin temeli onların güvende olması, gündelik ve öğrencilik hayatında rahat etmeleridir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde yer alan Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi toplam 200 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Hasan Erhan Çabukbüyür olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (212) 635 13 71 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Molla gürani mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

200 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi işletmesine en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurdu Fatih Vatan Şubesi işletmesine ulaşmak için 0 (212) 635 13 71 telefon numarasını kullanabilirsiniz.