Aydemir Erkek Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 200

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 2 sa.
  • 13 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Aydemir Erkek Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (850) 302 17 69
  • 0 (532) 059 07 39
Aydemir İnşaat olarak inşaat alanındaki tecrübelerimizle kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış bulunmaktayız. Aydemir yurdu projemizle Hatay’da eşsiz bir yurt ile kaliteli ve konforlu hayat misyonuyla öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Aydemir erkek öğrenci yurtları işletmeciliğimizdeki tecrübelerimiz doğrultusunda, 105 kişilik konaklama kapasitesiyle 2015 yılında, Aydemir Apart ise 2023 yılında 100 kişilik kapasitesiyle faaliyete geçmiştir. ATATÜRK ilke ve inkılaplarına bağlı olan yurdumuz, öğrencilerimizin ve misafirlerimizin hayatlarını sorunsuz bir şekilde, konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmelerini hedeflemektedir. İlçemiz özelinde ciddi bir ihtiyaç olan, beklenilen standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2015 yılı itibari ile faaliyete geçen Aydemir Yurdunda, öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları özenle ve özveriyle düşünülmüştür. Temizlik ve güvenlik personelimiz, alanında uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerimizi güvenle emanet edebilecekleri bir aile işletmesi ile hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimizin sorunsuz bir hayat sürdürmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz, öğrencilerimizin konaklama sureleri boyunca konfor ve rahatları ön planda tutacaktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Aydemir Erkek Yurdu

Hatay Belen Fatih Mahallesinde yer alan Aydemir Erkek Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İskenderun Teknik Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Aydemir Erkek Yurdu toplam 200 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Hatay Belen Fatih Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (850) 302 17 69 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aydemir Erkek Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hatay Belen Fatih mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

200 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Aydemir Erkek Yurdu işletmesine en yakın üniversite İskenderun Teknik Üniversitesidir.

Aydemir Erkek Yurdu İskenderun Teknik Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Aydemir Erkek Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (850) 302 17 69 telefon numarasını kullanabilirsiniz.