Bersu Bayan Öğrenci Evi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 31 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bersu Bayan Öğrenci Evi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (533) 521 34 61
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Ev bulmak ve o evin olağan sıkıntı ve sorunlarını üstlenmek ile uğraşırken, kendinize ayıracağınız en güzel zamanlarınızı kaybedersiniz. Genelde evlerinizde karşılaşabileceğiniz problemler sizin ve ailenizin aklında kocaman bir soru işareti oluşturur.


Artık daha fazla endişelenmenize hiç gerek yok çünkü BERSU BAYAN APART hizmetinizde. 2014 yılından beri hizmet veren apartımız modern görünümlü Erzurum’ un en yeni ve güvenilir özel kız öğrenci apartıdır.


Yurdumuzun bulunduğu Erzurum’ un en nezih semtlerinden Yıldızkent Hüseyin Avni Ulaş mahallesinde olup restoran, cafe, alışveriş merkezleri, sinema vb. sosyal aktivite yönünden çok zengin bir bölge olup çevresindeki tüm bu canlılık ve hareketliliğe rağmen binamız konumu itibari ile sessizliğin ve huzurun hakim olduğu bir noktadadır.


Bina deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan binamız, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonlu ve 7/24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan BERSU BAYAN Apartları olarak öğrencilerimize, merkezi kombi sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü BERSU BAYAN Apartları, güven, konfor ve rahat ulaşımın adresi...


Misyon & Vizyon

Birey olmanın ötesinde kocaman bir aile olmayı hedefleyerek yola çıkan, verdiği sözleri tutan, iletişimi güçlü, kendinden önce diğerini düşünen, “Ben” değil “Biz” dilini kullanan, memnuniyet ve konfora önem veren, güler yüzlü, paylaşımcı, kaliteden ödün vermeyen, çözüm odaklı, iş disiplini olan, çağdaş, insan haklarına saygılı bir kurum olmak hedefimizdir. Üniversitelere kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik, evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları ile hizmetinizdeyiz.


BERSU BAYAN Apartları, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 2-3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, buzdolabı, LCD TV, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarımız oldukça geniş ve ferah olup öğrencilerimizin ders çalışabileceği oldukça rahat bir ortamdır…


Oda

BERSU BAYAN Apartları, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 2-3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, buzdolabı, LCD TV, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarımız oldukça geniş ve ferah olup öğrencilerimizin ders çalışabileceği oldukça rahat bir ortamdır…


Mutfak

BERSU BAYAN Apartları’ nın önemli bir ayrıcalığı da modern mutfaklardır. Modern olarak düzenlenen mutfaklarımızda buzdolabı, fırın, yemek masası ile sandalye gibi mutfağın temel malzemeleri bulunmaktadır. Apartlarımızda konaklayanlar, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğini burada yapıp yiyebilme imkanına sahiptir.


İnternet

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi de internettir. Apartlarımızda kablosuz internet sistemi bulunmakta olup öğrencilerimiz ücretsiz olarak internet hizmetimizde yararlanabilmektedir.


Çamaşır ve Ütü

BERSU BAYAN Apartlarında konaklama ayrıcalığı kazananları, çamaşır yıkamayı sorun olmaktan çıkarıyoruz. Katlarda bulunan çamaşır makinelerimiz ile ücretsiz olarak çamaşırlarınız yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz.


Temizlik

Temizlik, önceliğimizdir. Deneyimli personellerimiz tarafından tüm katlarımız temizlenmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Bersu Bayan Öğrenci Evi

Erzurum Palandöken Adnan Menderes Mahallesinde yer alan Bersu Bayan Öğrenci Evi 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Atatürk Üniversitesine yürüyerek 31 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Bersu Bayan Öğrenci Evi toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Erzurum Palandöken Adnan Menderes Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (533) 521 34 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bersu Bayan Öğrenci Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum Palandöken Adnan Menderes mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Bersu Bayan Öğrenci Evi işletmesine en yakın üniversite Atatürk Üniversitesidir.

Bersu Bayan Öğrenci Evi Atatürk Üniversitesine yürüme 31 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bersu Bayan Öğrenci Evi işletmesine ulaşmak için 0 (533) 521 34 61 telefon numarasını kullanabilirsiniz.