Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 15 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (442) 315 80 88
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Aşiyan Erkek Ögrenci Yurt Pansiyon; Erzurum'un Temiz ve nezih semtinde olup, kantini, yemekhanesi, etüt salonları, 150 kapasitesi ile 1 kurucu müdür, 1 aşçı, 2 aşçı yardımcısı, 2 güvenlik görevlisi, 2 temizlik görevlisi ile 10 hizmetliden oluşan kadrosuyla üniversiteli öğrencilerimize en üst seviyede hizmet vermektedir.


2007 yılında kurulmuş olan ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Aşiyan Erkek Ögrenci Yurt Pansiyon, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde rahat, huzurlu, kaliteli hizmet sıcak ve güvenceli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır...


Pansiyonumuz Üniversiteye 10 dakika yürüme mesafesi olup, herhangi bir cemate bağlı değildir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu

Erzurum Palandöken Adnan Menderes Mahallesinde yer alan Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Atatürk Üniversitesine yürüyerek 15 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Erzurum Palandöken Adnan Menderes Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (442) 315 80 88 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum Palandöken Adnan Menderes mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu işletmesine en yakın üniversite Atatürk Üniversitesidir.

Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu Atatürk Üniversitesine yürüme 15 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Aşiyan Erkek Öğrenci Yurt Pansiyonu işletmesine ulaşmak için 0 (442) 315 80 88 telefon numarasını kullanabilirsiniz.