Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 2

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 12 sa.
  • 2 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (284) 513 44 76
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyetimizin teminatı olan siz gençlerimizin rahat ve güvenli bir ortamda eğitimlerini tamamlamak için sağlıklı ve kaliteli bir ortam yaratmaya çalıştık. 2009 Yılında kurulan CAN APART ERKEK Öğrenci Evi Yüksek öğrenim gençliğine güvenli ve konforlu barınma hizmeti sunabilmek misyonuyla kurulmuştur. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler öğrenci odaklı düşünme sonucu ortaya çıkan ihtiyaçlardır.


Empatik yaklaşımla ebeveynlerin ve öğrencilerin hangi kaygı ve talepler içinde olduğunu bulmaya çalıştık sonrasında bu ihtiyaçları giderdik. Beşinci yılımızda iyi bir marka yaratabildiysek bunun arkasındaki temel faktör, öğrenci memnuniyetine odaklanmış olmamızdır.


Gerek öğrencilerimizden gerekse velilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler bize doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Profesyonel ve işinin sorumluluğunu bilen ekibimizle sektörde fark yaratmaya ve çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz. Biz sevgi dolu büyük bir aileyiz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Saygılarımızla, CAN APART AİLESİ

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi

Edirne Uzunköprü Muradiye Mahallesinde yer alan Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Trakya Üniversitesine yürüyerek 12 sa., toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi toplam 2 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Edirne Uzunköprü Muradiye Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (284) 513 44 76 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Edirne Uzunköprü Muradiye mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

2 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi işletmesine en yakın üniversite Trakya Üniversitesidir.

Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi Trakya Üniversitesine yürüme 12 sa. ve toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Can Apart 1 Erkek Öğrenci Evi işletmesine ulaşmak için 0 (284) 513 44 76 telefon numarasını kullanabilirsiniz.