İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 22 sa.
  • 3 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (284) 616 17 96
  • 0 (5xx) xxx xx xx
10 yıldır güvenilir hizmet ve modern işletmecilik anlayışı içinde yurt yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile Edirne Havsa Kız Öğrenci,Keşan Kız ve Erkek Öğrenci ve İpsala Kız ve Erkek Öğrenci pansiyonlarımızda hizmet vermekteyiz.

Çalışan tüm personelimiz yaptığı işler düzenli olarak denetlenmektedir. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmektedir. Hizmet kalitemiz siz öğrenci ve velilerimizden gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

Edirne İpsala Kapucu Mahallesinde yer alan İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Trakya Üniversitesine yürüyerek 22 sa., toplu taşıma ile 3 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Edirne İpsala Kapucu Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (284) 616 17 96 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Edirne İpsala Kapucu mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu işletmesine en yakın üniversite Trakya Üniversitesidir.

İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu Trakya Üniversitesine yürüme 22 sa. ve toplu taşıma ile 3 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

İpsala Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu işletmesine ulaşmak için 0 (284) 616 17 96 telefon numarasını kullanabilirsiniz.